تماس با مرکز توانبخشی ایرانیان ، مشاوره فیزیوتراپی

فیزیوتراپی در منزل ارومیه

فیزیوتراپی در منزل ارومیه
فهرست مطالب پنهان
1 فیزیوتراپی در منزل ارومیه جهت رفاه ساکنین شهر ارومیه ارائه شده است ، کافی است با این مرکز تماس حاصل کنید تا فیزیوتراپیست در اسرع وقت به منزلتان مراجعه کند و خدمات فیزیوتراپی در منزل ارومیه را ارائه دهد.

فیزیوتراپی در منزل ارومیه جهت رفاه ساکنین شهر ارومیه ارائه شده است ، کافی است با این مرکز تماس حاصل کنید تا فیزیوتراپیست در اسرع وقت به منزلتان مراجعه کند و خدمات فیزیوتراپی در منزل ارومیه را ارائه دهد.

فیزیوتراپی در منزل ارومیه نسبت به روش‌های فیزیوتراپی که در مراکز درمانی و کلینیک‌های گوناگون انجام می‌شود از این جهت دارای اهمیت است که اگر بیمار نتواند حرکت کند فیزیوتراپیست نزد وی مراجعه می‌کند و نیاز وی را برطرف می‌سازد. بنابراین استفاده از این روش جهت افراد کهن سال و افرادی که توان حرکت ندارند بسیار مؤثر است.

اگر ساکن شهر ارومیه هستید جهت دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۲۰۱۷۸۵۶۸ – ۰۲۱۲۸۴۲۲۹۶۹

مرکز توانبخشی ایرانیان

از میان افرادی که توان حرکتی ندارند می‌تواند به بیمارانی که جراحی ارتوپد انجام داده‌اند، بیماران سکته مغزی، بیماران رماتیسمی یا دچار شکستی در قسمت‌های مختلف بدن و… اشاره کرد. جهت دریافت خدمات فیزیوتراپی برای این بیماران بهترین راه حل تماس با فیزیوتراپی در منزل ارومیه است.

این خدمات جهت رفاه بیماران ساکن ارومیه ارائه شده است تا نیاز آن‌ها را به فیزیوتراپی برطرف کند.

فیزیوتراپی در منزل ارومیه توسط متخصصین فیزیوتراپی که کادری مجرب هستند ارائه می‌شود تا بیمار بتواند خدمات مورد نظرش را به بهترین نحو و در کمترین زمان ممکن دریافت کند. جهت دریافت خدمات فیزیوتراپی در شهر ارومیه می‌توانید هم اکنون با شماره‌های درج شده مرکز ما در وب سایت تماس حاصل کنید تا فیزیوتراپیست ها در منزلتان حضور یابند و خدمات مورد نظرتان را ارائه کنند.

فیزیوتراپی در منزل ارومیه

فیزیوتراپی در منزل ارومیه برای چه افرادی مناسب است؟

اگر در شهر ارومیه سکونت دارید و نیاز به دریافت خدمات فیزیوتراپی دارید یا این که از بیماری با مشکلات قطع نخاع، سکته مغزی، شکستگی لگن و… نگه داری می‌کنید و نمی‌توانید جهت دریافت خدمات فیزیوتراپی از منزل خارج شوید نگرانی از این بابت نداشته باشید زیرا با وجود فیزیوتراپی در منزل ارومیه دیگر نیازی به مراجعه به کلینیک‌های فیزیوتراپی ندارید و می‌توانید خدمات مورد نظر را در منزلتان دریافت کنید.

انجام فیزیوتراپی به وسیله تجهیزات کامل

 با توجه به این که مراکز متعددی خدمات فیزیوتراپی را در منازل ارائه می‌دهند چگونگی تجهیزات ارائه شده برای فیزیوتراپی اهمیت ویژه‌ای دارد. فیزیوتراپی در منزل ارومیه با وجود پرسنل آموزش دیده و تجهیزات کامل خدمات فیزیوتراپی را به بهترین نحو ممکن جهت رفاه حال بیماران ارائه می‌کند. کافی است جهت دریافت مشاوره و رزرو نوبت با این مرکز تماس حاصل کنید و به راحتی و در کمترین زمان ممکن خدمات مورد نظرتان را دریافت کنید.

مزایای استفاده از فیزیوتراپی در منزل:

الف) دسترسی به فیزیوتراپیست در کمترین زمان و به راحتی

در فیزیوتراپی در منزل ارومیه نیازی به مراجعه به مراکز درمانی و انتظار کشیدن در صف‌های طولانی فیزیوتراپی نخواهید داشت و با اولین تماس متخصصین در محل حاضر می‌شوند و فیزیوتراپی را انجام می‌دهند.

ب) به حداقل رسیدن میزان نارضایی به دلیل ارائه خدمات در منزل

به دلیل این که بسیاری از بیماران به دلیل شرایط خاصی که دارند یا به دلیل کهولت سن توانایی خروج از منزلشان را نخواهند داشت. انجام فیزیوتراپی در منزل ارومیه این امکان برای بیمار فراهم می‌کند که بتواند در محل زندگی‌اش فیزیوتراپی شود و نیازی به جابجا شدن وی نیست.

ج) کاهش هزینه رفت و آمد جهت مراجعه به مراکز درمانی

با توجه به این که فیزیوتراپیست ها به منزل بیمار مراجعه می‌کنند بنابراین در زمان و هزینه رفت و آمد جهت دریافت خدمات فیزیوتراپی صرف جویی می‌شود.

د) انجام فیزیوتراپی خصوصی برای بیمار

با توجه به این که در فیزیوتراپی در منزل ارومیه متخصصین در محل زندگی بیمار حاضر می‌شوند و کلیه خدمات را جهت درمان وی ارائه می‌دهند بنابراین کیفیت فیزیوتراپی انجام شده بهتر خواهد بود و تأثیرگذاری بیشتری خواهد داشت.

فیزیوتراپی در منزل ارومیه

ه) ارائه آموزش‌های حرکتی جهت بهبود سریع تر بیمار

در خدمات فیزیوتراپی که در منزل بیمار ارائه می‌شود فیزیوتراپیست ها حرکات ورزشی و کششی مناسب را به وی و همراهش آموزش می‌دهند. تا بیمار بتواند با انجام این حرکات سریع‌تر سلامتی خودش را به دست بیاورد و روند درمان با سرعت بیشتری صورت بپذیرد.

نکات مهم در خصوص دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل

بسیاری از مراکز جهت رفاه حال بیماری و تبلیغات بیشتر خدمات فیزیوتراپی در منزل را با هزینه‌های کمتری ارائه می‌دهند. انتخاب یکی از این مراکز می­تواند در میزان هزینه صرفه جویی کند؛ اما توجه داشته باشید که برخی از مراکزی که با هزینه‌های بسیار پایین خدمات فیزیوتراپی در منزل را ارائه می‌دهند از افراد غیرمتخصص و مبتدی استفاده می‌کنند. بنابراین به شما توصیه می‌کنیم در انتخاب یک مرکز فیزیوتراپی دقت لازم را داشته باشید.

هزینه‌ای که جهت خدمات فیزیوتراپی دریافت می‌شود بسته به وضعیت بیمار و تعداد اعضای بدنی که نیاز به انجام فیزیوتراپی دارند متغیر خواهد بود.

تعرفه دریافتی جهت فیزیوتراپی در منزل

در این مرکز با وجود اولویت رضایت بیماران تعرفه‌های منصفانه جهت ارائه خدمات فیزیوتراپی در نظر گرفته شده است تا علاوه بر ارائه خدمات مناسب رضایت طرفین نیز حاصل شود.

با توجه به این که این مرکز از فیزوتراپیست های تحصیل کرده جهت ارائه خدمات به بیمار بهره گرفته است بنابراین با بهترین کیفیت می‌توانید خدمات مورد نظرتان را دریافت کنید.

اگر چه قیمت تعین شده جهت ارائه خدمات فیزیوتراپی در منزل منصفانه است اما متخصصین این مرکز خدمات فیزیوتراپی را به نحو احسنت و با بهترین کفیت ارائه می‌دهند. تا بیمار جهت دریافت خدمات فیزیوتراپی نیازی به صرف هزینه بالا نداشته باشد.

دلیل انتخاب خدمات مرکز توانبخشی ایرانیان

فزیوتراپیست های این مرکز خدمات فیزیوتراپی را به بهترین نحو و تحت نظر پزشک ارائه می‌کنند تا بیمار سریع‌تر بتواند بهبودی‌ اش را به دست بیاورد.

همچنین متخصصین این مرکز تمامی تجهیزات لازم را جهت ارائه خدمات بهتر به همراه خواهند داشت و فیزیوتراپی را به صورت صحیح به انجام می‌رسانند.

 

اگر ساکن شهر ارومیه هستید جهت دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۲۰۱۷۸۵۶۸ – ۰۲۱۲۸۴۲۲۹۶۹

مرکز توانبخشی ایرانیان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *