تماس با مرکز توانبخشی ایرانیان ، مشاوره فیزیوتراپی

پرستاری در منزل

پرستاری در منزل

پرستاری در منزل در دنیای امروز با توجه به پیچیده و سخت‌تر شدن زندگی‌های شهری امروزی امری ضروری به نظر می‌رسد. به دلیل ترافیک بالا، شاغل بودن افراد خانواده، سخت بودن حمل بیمار تا مراکز درمانی و دسترس پذیری سخت کلینیک‌های پزشکی بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که از پرستاری در منزل جهت نگه داری فرد بیمار استفاده کنند.

امکانات ارائه شده توسط خدمات پرستاری در منزل

پرستاری از بیمار در منزل مسکونی آرامشی دوچندان برای بیمار و اعضای خانواده به همراه خواهد داشت. همچنین به دلیل این که بیمار به حالت بستری در حال استراحت خواهد بود روند درمان با سرعت بیشتری انجام می‌شود و بهبود وی سریع‌تر صورت می‌پذیرد.

هنگام استفاده از خدمات پرستاری در منزل پزشک معالج در محل حاضر می‌شود و تجویز دارو و توصیه‌های لازم را انجام می‌دهد. پس از آن پرستار باید داروهای بیمار را به موقع و سر ساعت به وی ارائه کند و طبق فرامین پزشک دستورات غذایی و … را اجرا نماید.

پرستاری در منزل

خدمات پرستاری در منزل شامل چندین بخش است که در ادامه جهت آشنایی بیشتر به آن‌ها اشاره شده است.

الف) انجام تزریقات وریدی و عضلانی در صورت نیاز

ب) وصل سرم تجویز شده

ج) پانسمان قسمت‌های آسیب دیده بدن در اثر سوختگی، زخم بستر، زخم‌های جراحی و… که باید طبق روش‌های پانسمان معمولی یا نوین صورت بپذیرد.

د) نمونه گیری آزمایش از بیمار جهت ارسال نمونه به آزمایشگاه

ه) انجام سونداژ

و…

جهت دریافت خدمات پرستار در منزل تهران و کرج با مرکز توانبخشی ایرانیان تماس بگیرید.

۰۹۱۲۰۱۷۸۵۶۸ – ۰۲۱۲۸۴۲۲۹۶۹

ارائه خدمات مراقبت از بیمار در منزل

 بیمار می‌تواند با کمک خدمات پرستاری در منزل روند درمانش را به خوبی پشت سر بگذارد. همچنین خدمات پرستار در منزل می‌تواند جهت نگه داری کودک یا سالمند نیز استفاده شود.

بنا بر جنسیت بیمار پرستارهای خانم یا آقا به صورت شیفتی و ۲۴ ساعته به منزل بیمار مراجعه می‌کنند و خدمات مد نظر را به وی ارائه می‌کنند. موسسه خدمات پرستاری در منزل با ارائه بهترین امکانات نگرانی شما از بابت نگهداری از فرد بیمار، سالمند یا کودک دلبندتان را برطرف می‌سازد.

کافی است با شماره‌های این مرکز که در وب سایت درج شده است تماس حاصل کنید و درخواست خدمات مورد نظرتان را ثبت کنید. تا نیروی پرستاری مناسب جهت امور مد نظرتان به محل اعزام شوند.

خدمات پرستار در منزل جهت نگه داری کودک

کودکان نسل آینده‌ساز جامعه هستند و والدین شاغل نگرانی زیادی از بابت نگه داری کودکان خود دارند، مخصوصاً که اگر کودک سن کمی داشته باشد نگهداری از او سخت‌تر خواهد بود!

با وجود پرستاری در منزل نگرانی والدین از بابت راحتی و آسایش کودک برطرف می‌شود و با آسودگی خاطر کامل می‌توانند امور روزمره‌شان را به انجام برسانند.

قبل از این که یک پرستار کودک استخدام کنید باید لیستی از امور محوله وی تهیه کنید و موارد ضروری را به وی ارائه دهید. قبل از این که از منزل خارج شوید لیست را در اختیار پرستار قرار دهید و نکات لازم را به وی گوشزد کنید.

پرستاری کودک در منزل

مهم‌ترین گزینه در خدمات پرستاری در منزل وظیفه یک پرستار کودک است. در ادامه برخی از وظایف وی به طور کلی شرح داده شده است.

الف) پوشاندن لباس کودک

ب) حمام کردن کودک

ج) غذا دادن به کودک

ه) تعویض پوشک کودک یا نوزاد

مهم‌ترین خصوصیات و ویژگی‌های پرستار کودک

کودک شما ساعات زیادی را با پرستارش سپری می‌کند و تحت تعلیم او خواهد بود. بنابراین شخصیت پرستار کودک نقش تأثیرگذاری در تربیت فرزندتان خواهد داشت.

پرستار کودک بیش از هر چیزی باید عاشق شغلش باشد و با عشق بی‌اندازه روز را در کنار کودک سپری کند. رفتار مؤدبانه و توام با احترام، انجام بازی‌های جذاب و هیجان انگیز و تشویق کوک به غذا خوردن و… تنها بخشی از وظایف یک پرستار کودک است. پرستاری در منزل باید با کودک به گونه‌ای برخورد کند که در صورت بی­حوصله بودن او را سر شوق بیاورد و شادی را به کودک هدیه دهد.

چنانچه خدمات پرستار در منزل تهران و کرج نیاز دارید با مرکز توانبخشی ایرانیان تماس بگیرید.

۰۹۱۲۰۱۷۸۵۶۸ – ۰۲۱۲۸۴۲۲۹۶۹

خدمات پرستار سالمند در منزل و نگهداری سالمندان

سالمندان نیز قشری از جامعه هستند که به مانند کودکان و بیماران نیاز به نگهداری دارند و بدون پرستاری مناسب نمی‌توانند زندگی راحتی داشته باشند.

سالمند جهت انجام امور شخصی‌اش نیاز به نگهداری دارد و به تنهایی قادر نیست تمام امور روزمره را به انجام برساند.

شادی و نشاط سالمند در گرو زندگی او در کنار سایر اعضای خانواده است. بنابراین به جای این که به خانه سالمندان فکر کنید بهتر است از خدمات پرستاری در منزل استفاده کنید و سالمندان را نیز در جمع گرم و صمیمانه خانه نگهداری کنید.

اگر پرمشغله هستید و توانایی خدمت به والدین سالخورده‌تان را ندارید کافی است با شماره‌های مرکز توانبخشی ایرانیان تماس حاصل کنید تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

با توجه به این که سالمندی سن حساسی است و فرد سالخورده باید بیشتر از سایر افراد جامعه تحت مراقبت باشد تا بیمار نشود. به همین دلیل پرستاری از وی بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

وظایف پرستار سالمند در منزل

در ادامه لیستی از وظایف پرستار سالمند جهت آشنایی بیشتر ارائه شده است.

۱) ارائه خدمات کمکی به سالمندان جهت برطرف کردن نیازهای روزانه مانند لباس پوشیدن، حمام کردن، شستشو دست و صورت و…

۲) اندازه‌گیری نبض، فشار خون و…

۴) تمرین دادن به سالمند و ماساژ وی جهت آرامش بیشتر

۵) مدیریت منظم برنامه دارویی سالمند

سالمندان روحیه حساس و شکننده‌ای دارند و گاه ممکن است به دلیل تحلیل قوای جسمانی یا کاهش قدرت بدنی‌شان عصبی و ناراحت به نظر برسند. با این افراد باید به گونه‌ای رفتار کنید که گمان کنند با یک دوست صمیمی مواجه شده‌اند و از گپ زدن با پرستار لذت ببرند و دردهای خویش را فراموش کنند. روحیه‌ای شاد، صبور و انعطاف‌پذیر از مهم‌ترین و ضروری‌ترین ویژگی‌های یک پرستار سالمند است.

پرستاری در منزل

نکات ضروری که پرستاری در منزل باید به آن‌ها توجه داشته باشد عبارتند از:

  • ارائه دارو به بیمار باید طبق نکات تجویز شده توسط پزشک انجام شود.
  • فاصله زمانی داروها و تزریق‌ها باید طبق نسخه تجویز شده انجام شود.
  • هنگام تعویض سوند بیمار زمان بندی رعایت شود و التهاب و عفونت منطقه اتصال سوند کنترل گردد.
  • در صورت نیاز به تزریق سرم پرستار باید مداوم در کنار بیمار حضور داشته باشد و علائم حیاتی وی مانند نبض، فشار خون، درجه حرارت بدن و… را چک کند تا سرم به پایان برسد.
  • برنامه رژیم غذایی بیمار باید طبق دستور العمل رعایت شود.

چرا مرکز توانبخشی ایرانیان ؟

خدمات پرستاری در منزل تهران و کرج در هر ساعت از شبانه روز طبق نیاز شما قابل ارائه خواهد بود. ما از کادری مجرب جهت ارائه خدمات پرستار در منزل از کودکان، سالمندان و بیماران بهره گرفته‌ایم. تا نگرانی شما از بابت دریافت خدمت پرستاری به طور کامل برطرف شود.

اگر علاوه بر پرستار نیاز به حضور پزشک ، روانشناس یا فیزیوتراپیست در منزل باشد مرکز ما این امکانات را در اختیار افراد قرار می‌دهد. همچنین با وجود پزشکان متخصص این مرکز نیازی به جابجایی بیمار تا مراکز درمانی نخواهید داشت و پزشک در کنار بیمار حاضر می‌شود و او را معاینه می‌کند. تجویز دارویی و نکات ایمنی نیز توسط پزشک صورت می‌پذیرد تا بتوانید از بیمار به خوبی نگهداری کنید.

با دریافت خدمات پرستار در منزل تهران و کرج به راحتی می‌توانید از سالمندان یا کودکان خود درون منزلتان نگهداری کنید و نیازی به استفاده از مهد کودک یا خانه سالمندان نخواهید داشت.

ارائه خدمات پرستاری بیمار ، سالمند و کودک در منزل تهران و کرج توسط پرستارهای مجرب مرکز توانبخشی ایرانیان

۰۹۱۲۰۱۷۸۵۶۸ – ۰۲۱۲۸۴۲۲۹۶۹

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *