تماس با مرکز توانبخشی ایرانیان ، مشاوره فیزیوتراپی

ماساژ در منزل

ماساژ در منزل

ماساژ در منزل روشی برای ماساژ درمانی بیماران و کسانی است که قابلیت و امکان بیرون رفتن از خانه برای آنها مهیا نیست یا این که وقت کافی به منظور خروج از خانه ندارند. در هر صورتی که به هر علتی نمی توانید از خانه بیرون بروید ، میتوانید از ماساژ در منزل استفاده کنید.

فهرست مطالب پنهان

جهت دریافت خدمات ماساژ در منزل ، فیزیوتراپی در منزل ، کاردرمانی، ویزیت، پرستاری، گفتار درمانی و توانبخشی در منزل با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۲۰۱۷۸۵۶۸ – ۰۲۱۲۸۴۲۲۹۶۹

ماساژ درمانی در منزل و انواع ماساژ درمانی به معنی دست ورزی یا همان مالش بافت ها و اندام های قابل انعطاف بدن می باشد. ماساژ در منزل به منظور کاهش و برطرف سازی استرس ، کاهش فشار عضلانی و درد های حاصل از صدمه و همینطور به منظور کاهش ناراحتی ها و غم و اندوه حاد و مزمن انجام می شود.

در صورتی که عضلات بدن بیشتر از اندازه معمول کار کنند ، مواد زائد جمع می شود که باعث می شود گرفتگی و درد و حتی اسپاسم عضلانی ایجاد شود. یکی از فواید مهم انواع ماساژ درمانی بهبود جریان لنفاوی و گردش خون می باشد که در پی آن اکسیژن جدید به بافت های تحت ماساژ می رسد و مواد سمی از بدن خارج می شود.

ماساژ در منزل

مرکز توانبخشی ایرانیان با ارسال ماساژور های کارآزموده و حرفه ای را به خانه شما در شهر تهران و کرج ارسال می کنند تا ماساژ در منزل تهران و کرج را به طور خصوصی برای شما انجام دهند. در ماساژ در منزل تهران ، ماساژور های مرکز توانبخشی ایرانیان کلیه امکانات لازم از قبیل پارچه مخصوص ، روغن مخصوص و … را به همراه خود می آورند.

ماساژ درمانی با روغن های دارویی

استفاده از روغن های دارویی در ماساژ در منزل تهران تاثیر بسیار زیادی در بهبود مشکلات و افزایش تاثیر ماساژ درمانی دارد. زمانی که همزمان با ماساژ درمانی از روغن های دارویی استفاده می شود ، مولکول های ریز روغن های دارویی به سادگی از طریق پوست جذب می شوند که پس از جذب از طریق پوست ، به جریان خون نقوذ می کنند.

در صورتی که قبل از طب سوزنی به مدت نیم ساعت الی یک ساعت از ماساژ درمانی همراه با روغن های دارویی استفاده شود ، نتیجه و اثر طب سوزنی چند برابر می شود.

علاوه بر ماساژ یا همراه با انواع ماساژ می توان از استحمام و شست و شو با حرارت بالا ، استنشاق ( بخور ) ، انواع استحمام ، دوش ، کمپرس ، سونا و … استفاده نمایید.

به غیر از ماساژ درمانی می توان از استنشاق ( بخور ) , شست و شو و استحمام با حرارت بالا , انواع استحمام , سونا , دوش , کمپرس و . . . منفعت برد.

به منظور دریافت خدمات ماساژ درمانی در منزل با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۲۰۱۷۸۵۶۸ – ۰۲۱۲۸۴۲۲۹۶۹

فواید ماساژ در منزل

تا به امروز بالای ۴۶۰ مورد از خواص و فایده های انواع ماساژ درمانی کشف شده که در زیر چندین مورد را به صورت خلاصه بیان می کنیم :

 1. ایجاد آرامش در بدن
 2. رفع و کاهش استرس
 3. رفع خستگی و فشار بدنی
 4. کاهش التهاب مفصل های آسیب دیده
 5. بهبود عملکرد دستگاه گوارش
 6. تسکین و رفع سریع گرفتگی عضلانی و تنش بدن
 7. افزایش توانایی بدن در مبارزه با عفونت و بهبود عملکرد سیستم لنفاوی
 8. تنظیم سیستم عصبی بدن به منظور برقراری ارتباط بهتر و مناسب تر با اندام ها.
 9. رفع و کاهش سرد مزاجی بدن
 10. رفع و درمان افسردگی
 11. تقویت قوای جنسی
 12. جوانسازی پوست
 13. شادابی پوست
 14. تنظیم سیستم تعرق بدن
 15. رفع مشکلات پر اشتهایی
 16. رف مشکل کم اشتهایی
 17. ایجاد توازن در اشتها
 18. بهبود سیستم تنفسی بدن
 19. حذف احتقان از ریه ها
[irp posts=”7322″ name=”تاثیر ماساژ بر بدن”]

انواع ماساژ مورد استفاده در ماساژ درمانی

ماساژ درمانی در منزل فواید گوناگونی دارد و علاوه بر ریلکس کردن عضلات سبب ایجاد احساس آرامش می‌شود. برای دریافت خدمات انواع ماساژ می‌توانید به مراکز مختلف مراجعه کنید، یا این که از خدمات ماساژ در منزل مرکز توانبخشی ایرانیان بهره‌مند شوید.

ماساژ دارای انواع مختلفی است. برخی از ماساژها همانند ماساژ کالیفرنیایی، ماساژ اِسالن، ماساژ تایلندی و ماساژ وِتسو در رده ماساژهای ملایم قرار می‌گیرند و ماساژ شیاتسو، ماساژ ورزشی، ماساژ سوئدی در دسته ماساژهای عمیق و شدیدتر جای دارند.

ماساژ انواع مختلفی دارد که هر کدام فواید و کاربردهای خاص خود را دارند. در ادامه برخی از انواع ماساژ ارائه شده است که این خدمات را می‌توانید از طریق ماساژ در منزل نیز دریافت کنید.

ماساژ کالیفرنیایی

اگر به دنبال روشی برای رفع خستگی‌های روزانه و بازگرداندن آرامش به بدنتان هستید، ماساژ کالیفرنیایی بهترین گزینه پیش روی شما است. در این روش از ماساژ در منزل، ضربات به صورت پشت سرهم و به آرامی به بدن وارد شده و سبب ریلکس شدن بدن می¬شوند. این ماساژ تمام گرفتگی‌های ایجاد شده در عضلات بدن را برطرف می‌کند و یکی از ماساژهای ملایم و آرامش بخش است.

ماساژ اِسالِن

ماساژ اِسالِن نیز یکی از ماساژهای ملایم و آرامش بخش است؛ که با درگیر کردن ماهیچه‌ها و انبساط آن‌ها سبب افزایش گردش خون در بدن می‌شود. به همین دلیل پس از دریافت این نمونه از ماساژ در منزل احساس هشیاری بیشتری خواهید داشت.

زیرا ماساژ اِسالِن با وجود این که به آرامی انجام می‌شود سبب می‌گردد که عضلات و سیستم عصبی به آرامش برسند و با تحریک غدد لنفاوی و عروق بدن دفع تکسین را افزایش می‌دهد.

ماساژ تایلندی

بیشتر افرادی که علاقه‌مند به دریافت خدمات ماساژ درمانی در منزل هستند، نام ماساژ تایلندی را به عنوان یکی از مشهورترین انواع ماساژ شنیده‌اند. در این روش تمام عضلات بدن کشیده شده و مفاصل باز و بسته می‌گردند. به همین دلیل بدن از حال خشکی خارج می‌شود و انعطاف اولیه‌اش را به دست می‌آورد.

اگر در طول روز ساعت‌ها پشت میز می‌نشینید و به انجام امور اداری مشغول هستید. دریافت خدمات ماساژ تایلندی می‌تواند بدنتان را آز حالت خشک شدگی خارج کند و احساس رضایت بیشتری برای شما به همراه داشته باشد.

ماساژ در منزل

ماساژ وتسو

ماساژ وتسو نیز یک از روش‌های ماساژ ملایم است و درون آب گرم انجام می‌شود. برای ماساژ باید فرد درون وان یا محل مشخصی شناور باشد و ماساژ بر روی بدن وی انجام شود. این نمونه از ماساژ با وجود این که درون آب انجام می‌شود بسیار آرامش بخش است.

ماساژ شیاتسو

ماساژ شیاتسو یکی از ماساژهای معروف ژاپنی است. در این روش بیشتر بر روی انگشتان تمرکز می‌شود. این نمونه از ماساژ گردش خون را افزایش دهند و قدرت کشش مفاصل را بیشتر می‌کند. همچنین ماساژ شیاتسو سبب تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود و مانع از بروز مشکلاتی همانند سردرد، کمردرد و خشک شدن ناحیه ستون فقرات می‌گردد.

ماساژ سوئدی

ماساژ سوئدی بی‌شباهت به فعالیت‌های ورزشی نیست. در این روش به عمق ماهیچه‌ها استخوان نفوذ می‌شود تا سرعت گردش خون در بدن افزایش پیدا کند. این نوع از ماساژ در منزل جهت بهبود آسیب‌های وارد شده بر ماهیچه‌ها مؤثر است و سبب دفع اسید اوریک می‌شود. از دیگر ویژگی‌های ماساژ سوئدی می‌توان به این گزینه اشاره کرد که قابلیت ارتجاع رباط‌ها و زردپی را بیشتر می‌کند.

ماساژ ورزشی

ماساژ ورزشی ترکیبی از ماساژ سوئدی و ماساژ شیاتسو بوده و به عنوان یک ماساژ عمومی محسوب می‌شود. در این روش بر روی ماهیچه‌های خاصی تمرکز می‌شود. ماساژ ورزشی سبب فعال‌تر شدن بدن و از بین رفتن رخوت و سستی می¬گردد. همچنین این ماساژ آسیب‌های ورزشی را بهبود داده و از ایجاد ورم در نقاط مختلف بدن پیشگیری می‌کند.

[irp posts=”6796″ name=”ماساژ درمانی”]

چه کسانی خدمات ماساژ درمانی ارائه می دهند؟

خدمات ماساژ در منزل توسط ماساژور ها و روانپزشکان کارآزموده برای کاهش علائم بسیاری از بیماری های اسکلتی عضلانی و همچنین اضطراب و استرس انجام می گیرد. انجام ماساژ برای افرادی که درد های شدید و عذاب آور فراوانی در طول روز دارند، اگر به صورت اصولی و صحیح انجام شود، بسیار خوشایند و رضایت بخش می باشد.

ماساژ درمانی از کارآمدترین روش های درمانی در جامعه ی امروز است. همه ی ما وقتی ضربه ای به قسمتی از صورت، دست و یا پای مان وارد شود، نا خودآگاه با دست خود آن قسمت ضرب دیده را ماساژ می دهیم و به نوعی سعی در آرام کردن درد شدید حاصل از آسیب در پی ضربه داریم. این خود از ساده ترین و قابل لمس ترین تعریف ماساژ در منزل می باشد. به عبارت دیگر وقتی از ماساژ دادن قسمتی از بدن در جهت کاهش درد، افزایش میزان قدرت عضلات و بالاتر بردن دامنه ی حرکتی استخوان ها و مفاصل می باشد.

از ماساژ دادن عضلات برای اهداف متنوعی استفاده می شود. طبق توصیه پزشکان در برخی موارد لازم است برای جلوگیری از عود نمودن علائم تنگی کانال نخاعی و بهبود جریان عصبی، ماساژ دادن عضلات در طول کانال نخاعی افرادی که از این مشکل رنج می برند، انجام شود. ماساژ در منزل می تواند در بهبود علائم گرفتگی عضلات نقش مفیدی داشته باشد. انجام ماساژ درمانی با روش های متفاوتی که در سیستم ماساژ درمانی وجود دارد، می تواند در درمان بسیاری از مشکلات اسکلتی عضلانی موثر باشد.

ممنوعیت های دریافت خدمات ماساژ در منزل

با توجه به این که انواع ماساژ فواید زیادی دارند؛ اما در برخی از مواقع ممکن است ماساژ برای فردی مناسب نبوده و ضررهای زیادی به همراه داشته باشد. در ادامه به گزینه‌هایی که سبب ممنوعیت دریافت خدمات ماساژ می‌شود اشاره شده است.

 • استفاده از داروهای رقیق کننده خون و سابقه اختلالات خونریزی
 • وجود سوختگی یا زخم در اعضای بدن
 • وجود شکستگی
 • دارا بودن پوکی استخوان شدید
 • ترومبوسیتوپنی شدید
 • ترومبوز ورید عمقی
 • وجود تومورهای سرطانی خوش‌خیم یا بدخیم در بدن
 • باردار بودن
 • مبتلا بودن به سرطان

ماساژ درمانی و پوست

انجام ماساژ درمانی برای پوست هم فواید بسیار زیادی دارد. متخصصان پوست و زیبایی انجام ماساژ برای پوست صورت را عاملی جهت شاداب سازی و جلوگیری از چروک شدن و نیز نیر زودرس پوست می دانند. همچنین ماساژ پوست کف سر می تواند جهت بهبود گردش خون و در نهایت پرپشت شدن و تقویت موهای سر عمل نماید.

مزایای استفاده از خدمات ماساژ در منزل تهران و کرج

امروزه کلینیک ها و مراکز متعددی در سطح شهر وجود دارند که خدمات ماساژ درمانی را به بیماران ارائه می کنند. انجام ماساژ حتی می تواند برای بیماران سرطانی هم مفید باشد. کاهش اضطراب، خستگی و کاستن از میزان استرس و نگرانی می تواند از فواید انجام ماساژ در منزل برای افرادی باشد که از سرطان رنج می برند. مطالعات مختلفی بر روی گروهی از افراد که از سرطان های پستان و ریه رنج می بردند توسط متخصصان و پژوهشگران  انجام شده و این نتیجه حاصل شد که ماساژ  می تواند تا حد زیادی در کاهش علائم روحی این بیماران تاثیر داشته باشد.

با حضور یافتن ماساژور ها در منزل و ارائه خدمات ماساژ در منزل تهران دیگر نیازی به خروج شما از خانه و رفتن به کلینیک ها نیست. پس اگر در تهران ساکن هستید می توانید با استفاده از خدمات درمان در منزل تهران، از مزایای فراوانی که ماساژ درمانی دارد بهره مند شوید و زندگی شاداب تری را در کمال صحت و سلامتی تجربه کنید. اغلب افراد ممکن است به دلیل وسواس نتوانند به محیط کلینیک ها اعتماد کنند و ترجیح دهند درمان در منزل برای آن ها صورت بگیرد.

خوشبختانه امروزه این افراد هم دیگر نباید نگران این وسواس خود باشند؛ چراکه وجود ماساژور های حرفه ای و باتجربه مرکز توانبخشی ایرانیان خدمات ماساژ در منزل تهران می باشند، راه حل مناسبی برای این افراد حساس و وسواسی می باشد. اغلب افراد ممکن است به دلیل مشغله ها و یا برخی مشکلات شخصی نتوانند طبق زمان تعیین شده برای انجام درمان خود در کلینیک ماساژ درمانی حضور داشته باشند. اما با استفاده از خدمات درمان در منزل می توانند از مزایای این طرح درمانی استفاده ی تمام و کمال را ببرند.

۱- صرفه جویی در زمان

با در نظر گرفتن محدودیت وقت افراد در زندگی امروزه ، افزایش ترافیک و افزایش آلودگی هوای تهران ، بهتر است به جای مراجعه حضوری به مراکز ماساژ درمانی ، از خدمات ماساژ در منزل تهران استفاده کنید تا زمان کمتری را برای ترافیک و رفت و آمد صرف کنید.

مرکز توانبخشی ایرانیان برای شهروندان تهران و کرج خدمات ماساژ در خانه را ارائه می دهد. تا دیگر زمانی برای اخذ نوبت و مراجعه به مراکز ماساژ درمانی صرف نکنید. با استفاده از خدمات ماساژ در خانه شما به فعالیت های روزمره خود می پردازید و طبق ساعت مشخص شده متخصصین ماساژ مرکز توانبخشی ایرانیان در منزل شما حاضر می شوند و ماساژ درمانی را به نحو احسن برای شما ارائه می دهند.

 ۲- صرفه جویی در هزینه

در بخش بالا راجب صرفه جویی در وقت و مشکلات رفت و آمد صحبت کردیم. علاوه بر صرفه جویی در وقت شما می توانید در هزینه های رفت و آمد و سایر هزینه ها را کاهش دهید.

فرض کنید برای دریافت خدمات ماساژ لازم باشد به مراکز ورزشی ، استخرها و یا مراکز ماساژ درمانی مراجعه کنید و از خدمات ماساژ استفده نمایید که در بهترین شرایط باید ۳۰% بیشتر برای رفت و آمد و سایر موارد هزینه کنید.

۳- ماساژور متخصص و مجرب

ماساژ درمانی یک کار بسیار اصولی و علمی می باشد. چنانچه یک اندام یا بخشی از بدن به روش غیر اصولی ماساژ داده شود مشکلات متعددی را برای شخص بوجود می آورد.

مرکز توانبخشی ایرانیان دارای ماساژور های با تجربه و حرفه ای می باشد که به صورت کاملا اصولی و طبق قواعد علمی ماساژ در منزل را برای شما انجام می دهند.

احتیاط های لازم در انجام ماساژ در منزل

همانطور که اشاره نمودیم، ماساژ درمانی و انجام ماساژ درمانی در منزل فواید جسمی و روحی متعددی دارد. اما در مواردی ممکن است انجام ماساژ به ضرر فرد منجر شود و نه تنها مشکلی از او کم نشود، بلکه به مشکلاتش اضافه شود. افرادی که دارای اختلالات خونریزی هستند و یا از داروهای رقیق کننده ی خون استفاده می کنند باید در انجام این روش درمانی احتیاط کنند. همچنین افرادی که دارای زخم های ناشی از سوختگی، آثار شکستگی مفاصل و استخوان و یا پوکی استخوان شدید می باشند، اگر قصد استفاده از ماساژ درمانی را دارند، باید مراقبت های لازم را بجا آورند.

ارائه خدمات انواع ماساژ درمانی در منزل تهران و کرج توسط ماساژورهای با تجربه و حرفه ای

۰۹۱۲۰۱۷۸۵۶۸ – ۰۲۱۲۸۴۲۲۹۶۹
 

1 دیدگاه برای “ماساژ در منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *