فیزیوتراپی در منزل تهران

فیزیوتراپی در منزل تهران در کلیه مناطق

خدمات فیزیوتراپی در منزل تهران ، یکی از تخصصی ترین خدمات پزشکی ارائه شده توسط مرکز توانبخشی ایرانیان می باشد که با ایده ای خلاقانه این امکان را برای بیماران نیازمند به فیزیوتراپی به وجود آورده است تا بتوانند در منزل خود و بدون رفت و آمد به کلینیک های شلوغ فیزیوتراپی، از حرفه ای ترین تیم فیزیوتراپ و خدمات با کیفیت فیزیوتراپی در تهران استفاده نمایند.

خدمات فیزیوتراپی در تهران و در منازل به این منظور شکل گرفت تا بسیاری از بیمارانی که به دلیل داشتن سن بالا یا مشکلات حرکتی شدید قادر نیستند به کلینیک ها مراجعه نمایند. به همین دلیل نیز کادر مجرب فیزیوتراپی در تهران با تمام تجهیزات مورد نیاز برای فیزوتراپی بیماران در منزل آنها حاضر می شوند و بهترین خدمات فیزیوتراپی در منزل تهران را به آنها ارائه می دهند.

فیزیوتراپی در منزل تهران در کلیه مناطق

مزایای فیزیوتراپی در منزل تهران

 • با خدمات فیزیوتراپی در محل نیاز به مراجعه حضوری به کلینیک های فیزیوتراپی ندارید و می توانید پزشک و پرستار متخصص و تحصیل کرده در رشته فیزیوتراپی را در منزل در کنار خود داشته باشید.
 •  در زمان، هزینه و انرژی بیماران نیازمند به فیزیوتراپی جهت رفت و آمد به کلینیک های فیزیوتراپی صرفه جویی قابل توجهی خواهد شد.
 • در مرکز توانبخشی ایرانیان کلیه تجهیزات و دستگاه های لازم برای انجام کلیه حرکات و تمرینات فیزیوتراپی همراه پزشک و متخصص فیزیوتراپ به منزل بیمار آورده خواهد شد.
 • در خدمات فیزیوتراپی در تهران و در منزل بیمار، تمام وقت و انرژی فیزیوتراپ یا درمانگر به طور اختصاصی و با دقت و حوصله و زمان کافی تنها به یک بیمار اختصاص می یابد.
 • اختصاص یافتن وقت و انرژی تمرکز فیزیوتراپ در خدمات فیزیوتراپی در منزل تهران به یک بیمار موجب این می شود تا تمرینات فیزیوتراپی در بازه ی زمانی کوتاهی نیز پاسخدهی مثبت قابل توجه و چشمگیری را در سلامت و بهبود فیزیکی بیمار به وجود آورد.
 • در مرکز توابخشی در منزل فیزیوتراپی در تهران این امکان را خواهید داشت تا فیزیوتراپ خود را خودتان انتخاب کنید. به عنوان مثال بیماران خانم که نیاز به فیزیوتراپی دارند می توانند تقاضا کنند تا فیزیوتراپ خانم برای شان در منزل مراجعه کند تا پروسه ی فیزیوتراپی در منزل در تهران را با فیزیوتراپ خانم پشت سر بگذارند.

دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل غرب تهران ، شرق تهران ،  شمال تهران و جنوب تهران : ۰۲۱۲۸۴۲۲۹۶۹ – ۰۹۱۲۰۱۷۸۵۶۸

چه کسانی به فیزیوتراپی در منزل تهران نیاز خواهند داشت؟

خدمات فیزیوتراپی در منزل مناسب برای کسانی است که به دلیل در اختیار نداشتن زمان کافی، نداشتن امکانات لازم برای رفت و آمد به کلینیک های توانبخشی و فیزیوتراپی، و مشکلات حاد حرکتی و فیزیکی مانند جراحی های سنگین، شکستگی های سنگین، سکته ی مغزی و سایر مشکلات جسمی دیگر قادر به مراجعه به کلینیک های توانبخشی حرکتی و منتظر ماندن در صف های طولانی نیستند. بنابراین خدمات فیزیوتراپی در تهران این امکان را برای کلیه متقاضیان در تمامی نقاط تهران به وجود آورده اند تا بتوانند به راحتی از خدمات فیزیوتراپی در تهران و در منزل خودتان بهرمند شوید.

فواید فیزیوتراپی در منزل تهران :

 • بهبود سریع

اگر بیمار در اعضای مختلف بدن خود درد را به علت حادثه یا تصادف یا به دلایلی دیگر تجربه کند، به هر حال احساس ناراحتی دارد و تنها مکانی که می تواند حس راحت تری برای وی به ارمغان آورد منزل اوست. بدین ترتیب اگر در فضایی راحت مانند خانه فیزیوتراپی را دریافت کند، به احتمال زیاد روند بهبودی او بسیار افزایش می یابد.

 

 • مراقبت شخصی و ارتباط بهتر

زمانی که بیماران در منزل می باشند افراد خانواده را در کنار خود دارند و این موضوع حس دلگرمی خاصی به آن ها می دهد. در نتیجه آن ها انگیزه بیشتری برای بهبودی پیدا خواهند کرد. انجام مراقبت های شخصی توسط اعضای خانواده و برقراری ارتباط بهتر با فیزیوتراپیست منجر به ایجاد نتایجی بهتر از فیزیوتراپی در منزل تهران خواهد شد و اثربخشی درمان را افزایش می دهد.

 

 • بدون مسائل مربوط به جابجایی

بدون شک پزشکان در مورد بیماران پرخطر درمان فیزیوتراپی در منزل را توصیه می کنند چرا که شاید یک حرکت کوچک منجر به آسیب های بیشتری بشود. خوشبختانه یکی از بزرگ ترین فواید فیزیوتراپی در منزل اینست که فرد با مسائل مربوط به جابجایی مواجه نمی شود و تمامی خدمات مورد نیاز را در منزل خود دریافت خواهد کرد.

افراد پیر و کهنسال ساکن تهران که خود به سختی در منزل حرکت می کنند نمی توانند برای دریافت خدمات فیزیوتراپی به مراکز درمانی مراجعه کنند. جهت بهبود شرایط حاد افراد کهنسال می توان به آن ها استفاده از خدمات بی نظیر فیزیوتراپی در منزل در تمام مناطق تهران را پیشنهاد داد.

 • مدیریت زمان

گاهی اوقات برنامه های شخصی بیمار با برنامه یک مرکز درمانی فیزیوتراپی همخوانی ندارد و به دلیل این برنامه های غیر انعطاف پذیر، افراد از درمان خود دست می کشند. این مانع می تواند از طریق درمان فیزیوتراپی در منزل به راحتی حل شود. بیمار روال عادی برنامه های شخصی خود را طی می کند و همچنین درمان های بسیار موثری را با برنامه ریزی جلسات منظم فیزیوتراپی در خانه تهران در اختیار خواهد داشت.

 

 • مقرون به صرفه

مسلما بیماران هزینه رفت و آمد به مراکز درمانی را زیر نظر دارند و اگر از خدمات فیزیوتراپی در منزل تهران بهره مند شوند بسیاری از هزینه های رفت و آمد از بین می رود. بخصوص اینکه آسایش بیشتری برای بیماران فراهم خواهد شد. این موضوع برای افرادی که توان تحمل ترافیک و ظرفیت های پر مراکز درمانی و رفت و آمد های وقت گیر را ندارند بسیار قابل توجه می باشد. بدین ترتیب هم از لحاظ زمان و هم از لحاظ هزینه ای برای بیماران مقرون به صرفه خواهد بود.

 

 • استراحت و بهبود پس از درمان

همه می دانیم که برای یک بیمار پس از انجام یک جلسه فیزیوتراپی هیچ چیز بهتر و موثرتر از استراحت در یک محیط آرام نیست. اگر بیمار بعد از خستگی حاصل از انجام فیزیوتراپی در یک ترافیک خسته کننده قرار گیرد مطمئنا درصد کارایی و بهبودی تا حدی پایین خواهد آمد. اما زمانی که فیزیوتراپی در منزل شهر تهران انجام می شود وی می تواند بدون هیچ دغدغه ای به استراحت بپردازد.

 

 • تصحیح چینش لوازم در محیط خانه با توجه به نظر کارشناس

جالب است بدانید که خیلی از عیوب وارده بر سیستم بدنی ما می تواند به نوع چینش و استفاده نادرست از لوازم موجود در محیط منزل باشد. برای مثال زاویه قرار گرفتن جلوی تلویزیون و یا نوع نشستن افراد بر روی مبل راحتی و یا استفاده نادرست و جاهلانه از برخی دیگر از لوازم همگی می توانند به طور جدی موثر واقع شوند.

حضور یک فیزیوتراپیست در منزل سبب می شود تا تمامی این نکات را به شما گوشزد کند و این ایرادات که هر روزه ممکن است در زندگی تکرار شوند، برطرف گردند.

فیزیوتراپی در منزل تهران

 

اهداف فیزیوتراپی چیست؟

 • کاهش دردهای فیزیکی
 • کمک به بهبود عملکرد حرکتی روزانه در راستای ارتقای کیفیت زندگی
 • کاهش تورمات و التهابات فیزیکی و اسپاسم های عضلانی بیماران
 • بازسازی و احیای بافت های آسیب دیده
 • جلوگیری از آتروفی عضلانی
 • جلوگیری از زخم بستر و پوکی استخوان
 • تقویت عضلات تضعیف شده
 • بهبود و افزایش دامنه حرکات مفاصل و کمک به انعطاف پذیر تر کردن آنها
 • تقویت تعادل و مهارت های حرکتی بیماران
 • بهبود و ارتقای وضعیت عمومی بدن و تقویت اعتماد به نفس و استقلال بیمار
 • بهبود عملکرد سیستم تنفسی و سیستم قلبی و عروقی بیماران
 • ارتقای انگیزه و امید به زندگی در بیماران
 • تسریع روند بهبودی بیمار
 • کاهش هزینه های درمانی ( مانند هزینه های رفت و آمد به مراکز توانبخشی )
 • کاهش عوارض جسمانی و روحی ناشی از بی تحرکی در بیماران

آموزش تمرین درمانی در منزل

یکی از بهترین خدمات فیزیوتراپی در منزل ” تمرین درمانی” است. فیزیوتراپیست تمام حرکات ورزشی لازم را به بیمار آموزش می دهد تا وی بتواند در زمان های دیگر نیز آن ها را انجام دهد. ماساژ درمانی، آب درمانی و … از جمله این موارد می باشند.

چرا مرکز توانبخشی ایرانیان؟

مرکز توانبخشی ایرانیان با ارائه خدماتی نظیر ارسال پزشک متخصص به منزل، ارسال پرستار مجرب به منزل، ارسال تیم فیزیوتراپ حرفه ای و ویزیت بیمار در منزل به صورت شبانه روزی تقریبا پاسخگوی تمامی نیازهای درمانی و پزشکی بیماران نیازمند به فیزیوتراپی در منزل می باشد و با کادری تحصیل کرده و حرفه ای به بهترین نحو مراحل فیزیوتراپی بیماران را در منزل شان اجرا خواهد کرد.

شما می توانید برای دریافت خدماتی مانند: فیزیوتراپی در منزل، گفتار درمانی در منزل، کار درمانی در منزل و همچنین ویزیت بیمار در منزل و نیز خدمات ماساژ در منزل با مرکز توانبخشی ما تماس حاصل نموده و از خدمات نوین ما بهره مند شوید.

جهت دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل تهران ، توانبخشی ، کاردرمانی ، گفتار درمانی ، ویزیت ، پرستاری و ماساژ در منزل با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :

۰۲۱۲۸۴۲۲۹۶۹

۰۹۱۲۰۱۷۸۵۶۸

4 thoughts on “فیزیوتراپی در منزل تهران

 1. حسین یزدانی :

  سلام
  من ساکن شرق تهران هستم ، چندین جلسه از خدمات فیزیوتراپی در منزل شما استفاده کردم و واقعا از کیفیت فیزیوتراپی راضی بودم
  فقط خواستم از خدمات بسیار خوبتون تشکر کنم
  امیدوارم همیشه سالم و تندرست باشید

 2. علوی :

  سلام
  روز بخیر
  شما فیزیوتراپ خانم هم دارید ؟ یا فقط فیزیوتراپ آقا دارید ؟
  لطفا اگر فیزیوتراپ خانم دارید اطلاع بدین

  • مرکز توانبخشی ایرانیان :

   سلام
   وقت بخیر
   بله جهت رفاه حال بانوان خدمات فیزیوتراپی در محل توسط فیزیوتراپ خانم هم ارائه میشه
   جهت دریافت نوبت تماس بگیرید و به همکاران ما بفرمایید تا برای شما فیزیوتراپ خانم اعزام شود.
   ۰۲۱۲۸۴۲۲۹۶۹ — ۰۹۱۲۰۱۷۸۵۶۸
   سلامت و تندست باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *