فیزیوتراپی در منزل تهران

فیزیوتراپی در منزل تهران در کلیه مناطق

خدمات فیزیوتراپی در منزل تهران ، یکی از تخصصی ترین خدمات پزشکی ارائه شده توسط مرکز توانبخشی ایرانیان می باشد که با ایده ای خلاقانه این امکان را برای بیماران نیازمند به فیزیوتراپی به وجود آورده است تا بتوانند در منزل خود و بدون رفت و آمد به کلینیک های شلوغ فیزیوتراپی، از حرفه ای ترین تیم فیزیوتراپ و خدمات با کیفیت فیزیوتراپی در منزل تهران استفاده نمایند.

خدمات فیزیوتراپی در تهران و کاردرمانی در منزل به این منظور شکل گرفت تا بسیاری از بیمارانی که به دلیل داشتن سن بالا یا مشکلات حرکتی شدید قادر نیستند به کلینیک ها مراجعه نمایند. به همین دلیل نیز کادر مجرب فیزیوتراپی در تهران با تمام تجهیزات مورد نیاز برای فیزوتراپی بیماران در منزل آنها حاضر می شوند و بهترین خدمات فیزیوتراپی در منزل تهران را به آنها ارائه می دهند.

خدمات فیزیوتراپی و توانبخشی در منزل تهران

مزایای فیزیوتراپی در منزل تهران

 • با خدمات فیزیوتراپی در محل  نیاز به مراجعه حضوری به کلینیک های فیزیوتراپی ندارید و می توانید پزشک و پرستار متخصص و تحصیل کرده در رشته فیزیوتراپی را در منزل در کنار خود داشته باشید.
 •  در زمان، هزینه و انرژی بیماران نیازمند به فیزیوتراپی جهت رفت و آمد به کلینیک های فیزیوتراپی صرفه جویی قابل توجهی خواهد شد.
 • در مرکز توانبخشی ایرانیان کلیه تجهیزات و دستگاه های لازم برای انجام کلیه حرکات و تمرینات فیزیوتراپی همراه پزشک و متخصص فیزیوتراپ به منزل بیمار آورده خواهد شد.
 • در خدمات فیزیوتراپی در تهران و در منزل بیمار، تمام وقت و انرژی فیزیوتراپ یا درمانگر به طور اختصاصی و با دقت و حوصله و زمان کافی تنها به یک بیمار اختصاص می یابد.
 • اختصاص یافتن وقت و انرژی تمرکز فیزیوتراپ در خدمات فیزیوتراپی در منزل تهران به یک بیمار موجب این می شود تا تمرینات فیزیوتراپی در بازه ی زمانی کوتاهی نیز پاسخدهی مثبت قابل توجه و چشمگیری را در سلامت و بهبود فیزیکی بیمار به وجود آورد.
 • در مرکز توابخشی در منزل فیزیوتراپی در تهران این امکان را خواهید داشت تا فیزیوتراپ خود را خودتان انتخاب کنید. به عنوان مثال بیماران خانم که نیاز به فیزیوتراپی دارند می توانند تقاضا کنند تا فیزیوتراپ خانم برای شان در منزل مراجعه کند تا پروسه ی توانبخشی در منزل تهران را با فیزیوتراپ خانم پشت سر بگذارند.

دریافت خدمات فیزیوتراپی ، توانبخشی در منزل و کاردرمانی در منزل : ۰۲۱۲۸۴۲۲۹۶۹ – ۰۹۱۲۰۱۷۸۵۶۸

فیزیوتراپی در منزل غرب تهران

همانطور که در قسمت بالا اشاره شد، بیماران مخاطب کلینک های فیزیوتراپی معمولا افراد ناتوان هستند که تحرک را به سختی انجام می دهند. علاوه بر این سالمندان و افراد دارای مشکلات ارتوپدی برای استفاده از سرویس بهداشتی در مکان های عمومی دچار دردسر می شوند. انجام درمان های فیزیوتراپی در منزل غرب تهران  راهگشای این مشکلات بیماران می باشد. در راه رسیدن به مراکز انجام دهنده ی خدمات فیزیوتراپی سختی های زیادی برای این بیماران حساس وجود دارد. وجود ترافیک، درد شدید داشتن، نبود امکانات رفاهی مناسب در بعضی کلینیک ها و مراکز از جمله ی این مشکلات می باشند. با بهره گیری از  فیزیوتراپ هایی که قادر به ارائه ی خدمات در منزل می باشند می توانید از شر این مشکلات هم خلاص شوید.

فیزیوتراپی در منزل شرق تهران

اگر ساکن منطقه شرق تهران هستید، دیگر نگران دور بودن مراکز توانبخشی و کلینیک های فیزیوتراپی به محل زندگی خود نباشید، فیزیوتراپی در منزل شرق تهران کار شما را آسان کرده است. اگر  نیاز به جلسات متوالی فیزیوتراپی برای ادامه ی مرحله ی درمان بیماری فعلی خود هستید، دیگر لازم نیست مسافت زیادی را طی کنید و حضوری به کلینیک مراجعه کنید.امروز این امکان برای شما فراهم گردیده تا این خدمات را در منزل داشته باشید. بسیاری از بیماری هایی های که برای درمان آنها نیاز به استفاده از روش های فیزیوتراپی می باشند، مشکلات دیگری هم به همراه دارند. برای مثال افراد دارای ضایعه نخاعی که درمان توانبخشی خود را شروع کرده است، ممکن است مشکل تکلم، شنوایی و یا مشکلات دیگری هم به همراه داشته باشد. پس بهتر است انجام این درمان توانبخشی(فیزیوتراپی) در بهترین حالتی که برای بیمار مناسب است، انجام شود. بهترین محیط برای اجرای این درمان ها، منزل خود بیمار و محیطی که در آن آسایش و راحتی دارد، می باشد.

فیزیوتراپی در منزل شمال تهران

فیزیوتراپیست ها در طرح توانبخشی در منزل تهران برای مناطق مختلف شهر تهران مانند قسمت شمالی شهر تهران به بررسی، تشخیص و ارائه ی برنامه ی درمانی برای برطرف نمودن بیماری فعلی شما می پردازند.

مشکلات مادرزادی که میان کودکان شایع است اغلب نیاز به ادامه و تکمیل مراحل درمان دارند. مشکلات مادرزادی مانند فلج مغزی های مادرزادی و مشکلات اسکلتی استخوانی در سنین کودکی، اگر به جراحی نیاز داشته باشند، حتما باید از خدمات فیزیو تراپی در منزل برای تکمیل درمان استفاده کنند. بسیاری از این دسته مشکلات، اگر با روش های فیزیوتراپی در منزل شمال تهران کنترل نشوند، تاثیرات جراحی هم ممکن است از بین برود و جراحی هم امری بی فایده به نظر برسد و هم چنین بیمار به شرایط حاد اولیه بیماری خود بازگردد.

فیزیوتراپی در منزل جنوب تهران

ارائه ی خدمت فیزیوتراپی در منزل جنوب تهران که توسط فیزیوتراپیست های ماهر انجام می شود، فقط شامل مراحل درمان نمی باشد. جلوگیری از ایجاد مشکلات با انجام ورزش های مخصوص، آموزش دادن نحوه استفاده از وسایل کمکی و یا اعضای مصنوعی و پیشگیری از بدتر شدن مشکلات بیمار از فعالیت های فیزیوتراپیست ها در طرح انجام توانبخشی در منزل تهران می باشد. افراد ساکن جنوب تهران تنها با یک تماس می توانند از خدمات فیزیوتراپی داخل خانه استفاده نمایند.

فیزیوتراپی در منزل تهران در کلیه مناطق

چه کسانی به توانبخشی و فیزیوتراپی در منزل تهران نیاز دارند؟

خدمات فیزیوتراپی و توانبخشی در منزل مناسب برای کسانی است که به دلیل در اختیار نداشتن زمان کافی، نداشتن امکانات لازم برای رفت و آمد به کلینیک های توانبخشی و فیزیوتراپی، و مشکلات حاد حرکتی و فیزیکی مانند جراحی های سنگین، شکستگی های سنگین، سکته ی مغزی و سایر مشکلات جسمی دیگر قادر به مراجعه به کلینیک های توانبخشی حرکتی و منتظر ماندن در صف های طولانی نیستند. بنابراین خدمات فیزیوتراپی در تهران این امکان را برای کلیه متقاضیان در تمامی نقاط تهران به وجود آورده اند تا بتوانند به راحتی از خدمات فیزیوتراپی در تهران و در منزل خودتان بهرمند شوید.

فواید فیزیوتراپی در منزل :

 • بهبود سریع

اگر بیمار در اعضای مختلف بدن خود درد را به علت حادثه یا تصادف یا به دلایلی دیگر تجربه کند، به هر حال احساس ناراحتی دارد و تنها مکانی که می تواند حس راحت تری برای وی به ارمغان آورد منزل اوست. بدین ترتیب اگر در فضایی راحت مانند خانه فیزیوتراپی را دریافت کند، به احتمال زیاد روند بهبودی او بسیار افزایش می یابد.

 

 • مراقبت شخصی و ارتباط بهتر

زمانی که بیماران در منزل می باشند افراد خانواده را در کنار خود دارند و این موضوع حس دلگرمی خاصی به آن ها می دهد. در نتیجه آن ها انگیزه بیشتری برای بهبودی پیدا خواهند کرد. انجام مراقبت های شخصی توسط اعضای خانواده و برقراری ارتباط بهتر با فیزیوتراپیست منجر به ایجاد نتایجی بهتر از فیزیوتراپی در منزل تهران خواهد شد و اثربخشی درمان را افزایش می دهد.

 

 • بدون مسائل مربوط به جابجایی

بدون شک پزشکان در مورد بیماران پرخطر درمان فیزیوتراپی را توصیه می کنند چرا که شاید یک حرکت کوچک منجر به آسیب های بیشتری بشود. خوشبختانه یکی از بزرگ ترین فواید فیزیوتراپی در منزل اینست که فرد با مسائل مربوط به جابجایی مواجه نمی شود و تمامی خدمات مورد نیاز را در منزل خود دریافت خواهد کرد.

افراد پیر و کهنسال ساکن تهران که خود به سختی در منزل حرکت می کنند نمی توانند برای دریافت خدمات فیزیوتراپی به مراکز درمانی مراجعه کنند. جهت بهبود شرایط حاد افراد کهنسال می توان به آن ها استفاده از خدمات بی نظیر توانبخشی در منزل در تمام مناطق تهران را پیشنهاد داد.

 • مدیریت زمان

گاهی اوقات برنامه های شخصی بیمار با برنامه یک مرکز درمانی فیزیوتراپی همخوانی ندارد و به دلیل این برنامه های غیر انعطاف پذیر، افراد از درمان خود دست می کشند. این مانع می تواند از طریق توانبخشی در منزل به راحتی حل شود. بیمار روال عادی برنامه های شخصی خود را طی می کند و همچنین درمان های بسیار موثری را با برنامه ریزی جلسات منظم فیزیوتراپی در خانه تهران در اختیار خواهد داشت.

 • مقرون به صرفه

مسلما بیماران هزینه رفت و آمد به مراکز درمانی را زیر نظر دارند و اگر از خدمات فیزیوتراپی در منزل تهران بهره مند شوند بسیاری از هزینه های رفت و آمد از بین می رود. بخصوص اینکه آسایش بیشتری برای بیماران فراهم خواهد شد. این موضوع برای افرادی که توان تحمل ترافیک و ظرفیت های پر مراکز درمانی و رفت و آمد های وقت گیر را ندارند بسیار قابل توجه می باشد. بدین ترتیب هم از لحاظ زمان و هم از لحاظ هزینه ای برای بیماران مقرون به صرفه خواهد بود.

توانبخشی در منزل تهران

 • استراحت و بهبود پس از درمان

همه می دانیم که برای یک بیمار پس از انجام یک جلسه فیزیوتراپی هیچ چیز بهتر و موثرتر از استراحت در یک محیط آرام نیست. اگر بیمار بعد از خستگی حاصل از انجام فیزیوتراپی در یک ترافیک خسته کننده قرار گیرد مطمئنا درصد کارایی و بهبودی تا حدی پایین خواهد آمد. اما زمانی که توانبخشی در منزل تهران انجام می شود وی می تواند بدون هیچ دغدغه ای به استراحت بپردازد.

 • تصحیح چینش لوازم در محیط خانه با توجه به نظر کارشناس

جالب است بدانید که خیلی از عیوب وارده بر سیستم بدنی ما می تواند به نوع چینش و استفاده نادرست از لوازم موجود در محیط منزل باشد. برای مثال زاویه قرار گرفتن جلوی تلویزیون و یا نوع نشستن افراد بر روی مبل راحتی و یا استفاده نادرست و جاهلانه از برخی دیگر از لوازم همگی می توانند به طور جدی موثر واقع شوند.

حضور یک فیزیوتراپیست جهت فیزیوتراپی در منزل سبب می شود تا تمامی این نکات را به شما گوشزد کند و این ایرادات که هر روزه ممکن است در زندگی تکرار شوند، برطرف گردند.

 

اهداف فیزیوتراپی چیست؟

 • کاهش دردهای فیزیکی
 • کمک به بهبود عملکرد حرکتی روزانه در راستای ارتقای کیفیت زندگی
 • کاهش تورمات و التهابات فیزیکی و اسپاسم های عضلانی بیماران
 • بازسازی و احیای بافت های آسیب دیده
 • جلوگیری از آتروفی عضلانی
 • جلوگیری از زخم بستر و پوکی استخوان
 • تقویت عضلات تضعیف شده
 • بهبود و افزایش دامنه حرکات مفاصل و کمک به انعطاف پذیر تر کردن آنها
 • تقویت تعادل و مهارت های حرکتی بیماران
 • بهبود و ارتقای وضعیت عمومی بدن و تقویت اعتماد به نفس و استقلال بیمار
 • بهبود عملکرد سیستم تنفسی و سیستم قلبی و عروقی بیماران
 • ارتقای انگیزه و امید به زندگی در بیماران
 • تسریع روند بهبودی بیمار
 • کاهش هزینه های درمانی ( مانند هزینه های رفت و آمد به مراکز توانبخشی )
 • کاهش عوارض جسمانی و روحی ناشی از بی تحرکی در بیماران

آموزش تمرین درمانی در منزل

یکی از بهترین مزایای توانبخشی در منزل تهران ” تمرین درمانی” است. فیزیوتراپیست تمام حرکات ورزشی لازم را به بیمار آموزش می دهد تا وی بتواند در زمان های دیگر نیز آن ها را انجام دهد. ماساژ درمانی، آب درمانی و … از جمله این موارد می باشند.

فیزیوتراپی در منزل تهران

چرا مرکز توانبخشی ایرانیان؟

مرکز توانبخشی ایرانیان با ارائه خدماتی نظیر کاردرمانی در منزل ، ویزیت در منزل ، ارسال پرستار مجرب به منزل، ارسال تیم فیزیوتراپ حرفه ای و ویزیت بیمار در منزل به صورت شبانه روزی تقریبا پاسخگوی تمامی نیازهای درمانی و پزشکی بیماران نیازمند به فیزیوتراپی در منزل تهران می باشد و با کادری تحصیل کرده و حرفه ای به بهترین نحو مراحل فیزیوتراپی بیماران را در منزل شان اجرا خواهد کرد.

شما می توانید برای دریافت خدماتی مانند: فیزیوتراپی، گفتار درمانی در منزل، کاردرمانی در منزل و همچنین ویزیت بیمار در منزل و نیز خدمات ماساژ در منزل با مرکز توانبخشی ما تماس حاصل نموده و از خدمات نوین ما بهره مند شوید.

جهت دریافت خدمات فیزیوتراپی ، توانبخشی ، کاردرمانی ، گفتار درمانی ، ویزیت ، پرستاری و ماساژ در منزل با ما تماس بگیرید.

تلفن تماس :

۰۲۱۲۸۴۲۲۹۶۹

۰۹۱۲۰۱۷۸۵۶۸

6 thoughts on “فیزیوتراپی در منزل تهران

 1. حسین یزدانی :

  سلام
  من ساکن شرق تهران هستم ، چندین جلسه از خدمات فیزیوتراپی در منزل شما استفاده کردم و واقعا از کیفیت فیزیوتراپی راضی بودم
  فقط خواستم از خدمات بسیار خوبتون تشکر کنم
  امیدوارم همیشه سالم و تندرست باشید

 2. علوی :

  سلام
  روز بخیر
  شما فیزیوتراپ خانم هم دارید ؟ یا فقط فیزیوتراپ آقا دارید ؟
  لطفا اگر فیزیوتراپ خانم دارید اطلاع بدین

  • مرکز توانبخشی ایرانیان :

   سلام
   وقت بخیر
   بله جهت رفاه حال بانوان خدمات فیزیوتراپی در محل توسط فیزیوتراپ خانم هم ارائه میشه
   جهت دریافت نوبت تماس بگیرید و به همکاران ما بفرمایید تا برای شما فیزیوتراپ خانم اعزام شود.
   ۰۲۱۲۸۴۲۲۹۶۹ — ۰۹۱۲۰۱۷۸۵۶۸
   سلامت و تندست باشید

 3. رضا محمدی :

  هر جلسه فیزیوتراپی که در منزل انجام میدین هزینش چقدره ؟ من در محدوده میدان ونک ساکن هستم ، تعرفه بر اساس مناطق مختلف تهران تغییر می کنه ؟

  • مرکز توانبخشی ایرانیان :

   با سلام
   وقت بخیر
   هزینه فیزیوتراپی بر اساس تعداد جلسات و نوع فیزیوتراپی متفاوت است.
   خواهشمندیم جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۲۹۶۹ مرکز توانبخشی ایرانیان تماس بگیرید تا همکاران ما به صورت دقیق شما را راهنمایی کنند.
   موفق و تندرست باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *