تماس با مرکز توانبخشی ایرانیان ، مشاوره فیزیوتراپی

فیزیوتراپی در منزل صادقیه + صدور بیمه تکمیلی + تعرفه مناسب و فیزیوتراپ مجرب

فیزیوتراپی در منزل صادقیه

فیزیوتراپی در منزل صادقیه توسط پزشکان متخصص به تأیید رسیده است. این شیوه توانبخشی در طی مدتی که در منطقه صادقیه ارائه شده است. توانسته است محبوبیت زیادی در میان مردم کسب کند. به شکلی که بیشتر جمعیتی که در صادقیه زندگی می کنند. برای فیزیوتراپی صادقیه از خدمات مرکز توانبخشی ایرانیان استفاده می کنند. و امور توانبخشی در منزل صادقیه را به این مجموعه واگذار می کنند.

اگر توانبخشی را در کلینیک های صادقیه تجربه کرده باشید. متوجه ازدحام جمعیت در این درمانگاه ها می شوید. در سبب این شلوغی خدمت رسانی به افراد تا حد زیادی دچار اختلال می شود. لازم به ذکر است مرکز توانبخشی ایرانیان علاوه بر ارائه خدمات در صادقیه در مناطق مختلف تهران خدمات فیزیوتراپی در منزل قلهک به درمانجویان ارائه میدهد. 

زیرا تعداد کادر فیزیوتراپی در این مراکز محدود است. و زمان ازدحام جمعیت این کادر باید به افراد زیادی خدمت رسانی کند. که در نهایت موجب خستگی فیزیوتراپیست ها می شود. و نمی توانند به خوبی در امور توانبخشی مراجعه کنندگان را همراهی کنند.

اما معایب شلوغی این مراکز به همین جا ختم نمی شود. به این علت که تعداد زیادی از افراد در صف هستند. و منتظر هستند که روند فیزیوتراپی شما به اتمام برسد. به همین سبب شما مجبورید که هر چه زودتر روند فیزیوتراپی خود را پایان بدهید. با این کار شما نمی توانید یک جلسه کامل فیزیوتراپی در صادقیه داشته باشید.

راهکار موجود برای آن که در این شرایط قرار نگیرید. مجموعه خدمات فیزیوتراپی در منزل است. که در ادامه این امور توانبخشی را به صورت کامل بررسی خواهیم کرد. پس اگر قصد دارید اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید. تا انتها با ما همراه باشید.

فیزیوتراپی شبانه روزی در منزل صادقیه

این حق شما است که در هر ساعت از شبانه روز بتوانید. امور توانبخشی در منزل صادقیه دریافت کنید. زیرا هیچ کس نمی تواند بگوید. مردم باید در ساعت اولیه روز فیزیوتراپی را انجام دهند. برخی از افراد چاره ای جز فیزیوتراپی در شب ندارند. به هر حال هر فرد باید بتواند در هر زمان مدنظر خود، امور توانبخشی را دنبال کند.

در مرکز توانبخشی ایرانیان ما برای آن چه که مردم می خواهند. ارزش بالایی قائل هستیم و تلاش می کنیم خواسته های مراجعه کنندگان را پاسخ دهیم.

خدمات فیزیوتراپی در صادقیه

به همین علت امکان دسترسی به توانبخشی در منزل صادقیه را به صورت شبانه روزی فراهم کرده ایم. به این شکل افراد می توانند در هر زمانی که می خواهند. درمان را در منزل شخصی خود دنبال کنند.

درست است که پزشکان و فیزیوتراپیست ها در برخی از مواقع به بیماران توصیه می کنند. که در صبح و روز امور فیزیوتراپی را انجام دهند. ولی برخی از بیماران چاره ای جز دریافت این خدمات در شب ندارند. و این وظیفه کادر درمان است. که این دسته از بیماران را درک کنند. و شرایطی را برای آنان فراهم کنند. که بتوانند با این امکانات و شرایط توان حرکتی و روحی خود را به سرعت بازیابی کنند.

برای آن که بتوانید از فیزیوتراپی در منطقه صادقیه به صورت شبانه روزی بهره مند شوید. می توانید این خدمات را برای زمان مطلوب خود رزرو کنید. برای این کار باید با شماره پشتیبانان ما تماس بگیرید.

توانبخشی در منزل صادقیه

انواع بیماری ها و عارضه ها با فیزیوتراپی قابل درمان هستند. البته نکته مهم این است که این درمان تحت نظر چه افرادی انجام می شود. در برخی از مراکز فیزیوتراپی موجود در منطقه صادقیه، کادر درمانی بدون تخصص حضور دارند. به همین سبب شما نباید انتظار داشته باشید. این افراد یک دوران توانبخشی مناسبی را به ارمغان بیاورند.

تا حد امکان باید مراکز درمانی را بررسی کنید. تا مطمئن شوید کادر فیزیوتراپیست دارای تخصص و تحصیلات باشند. به این سبب شما می توانید از روند توانبخشی در منزل اطمینان خاطر کافی داشته باشید.

در مرکز توانبخشی ایرانیان تمام افراد حاضر در بهترین دانشگاه های کشور تحصیل کرده اند. و توانسته اند سال های متوالی به مردم شریف صادقیه خدمت رسانی کنند. تا در نهایت بتوانند رضایت حداکثری مردم این منطقه را جلب کنند.

بیشتر کسانی که در صادقیه در زمینه فیزیوتراپی فعالیت می کنند. تنها با دیدن دوره های کوتاه مدت وارد این حوزه شده اند.

همچنین این افراد تجربه کافی جهت فیزیوتراپی در این منطقه را ندارند. بیشتر مراجعه کنندگان مرکز توانبخشی ایرانیان در گذشته از مشتریان این مراکز بوده اند. که در نهایت چیزی جز هزینه اضافی و عدم بهبودی دستاوردی نداشته اند.

توانبخشی در منزل صادقیه

فواید فیزیوتراپی در منزل صادقیه

بدون شک فیزیوتراپی که در منزل انجام می شود. مزایای مشخصی نسبت به مراجعه به کلینیک دارد. به همین علت است که بیشتر مردم حاضر در صادقیه ترجیح می دهند. در منزل بمانند و روند فیزیوتراپی را تحت نظر کارشناسان فیزیوتراپیست ما دنبال کنند.

  • صرفه جویی در هزینه

بله درست شنیدید! هزینه ها بخش مهمی از مزایای این شیوه فیزیوتراپی هستند. شاید در نگاه اول تصور کنید. که هزینه های این شیوه درمانی در منزل زیاد است. و اصلاً به صرفه نیست.

اما با کمی دقت متوجه می شوید. که شما هنگام مراجعه به کلینیک ها هزینه های بیشتری نیز به صورت پنهان خواهید داشت.

هزینه ای که در رابطه با آن می خواهیم صحبت کنیم. هزینه حمل و نقل است که در هنگام مراجعه به مراکز درمانی بار سنگینی بر دوش شما خواهد بود. اما این هزینه حمل و نقل در هنگام استفاده از خدمات مرکز توانبخشی ایرانیان وجود نخواهد داشت. شما در منزل خود می مانید. و دیگر کوچک ترین هزینه ای برای جا به جایی خود پرداخت نمی کنید.

  • فیزیوتراپی خصوصی در صادقیه

خصوصی بودن خدماتی که به شما ارائه می شود. می تواند یک عامل کلیدی جهت ارتقاء کیفیت باشد. با فیزیوتراپی ارائه شده در منزل، شما تحت نظر یک فیزیوتراپ خواهید بود. این یعنی یک فیزیوتراپ تنها وظیفه مراقبت و درمان یک نفر را به عهده دارد. و از ان جایی که توانبخشی نیاز به نظارت همیشگی یک متخصص دارد.

این خدمات مرکز توانبخشی ایرانیان که در منزل ارائه می شود. سبب شده است افراد در کل طول درمان به صورت کامل تحت نظر باشند. به همین سبب امکان خطا در روند فیزیوتراپی تقریباً به صفر می رسد.

  • فیزیوتراپی در محیط شخصی

حریم خصوصی نقش مهمی در رفاه بیمار دارد. متاًسفانه در برخی از درمانگاه های صادقیه حریم خصوصی به خوبی رعایت نمی شود. همین مسئله موجب نارضایتی بسیاری از مردم شده است. زیرا عدم رعایت حریم خصوصی برای بیماران ممکن است. موجب استرس و نگرانی آن ها شود. یا در بعضی از مواقع سبب شود. بیمار روند توانبخشی خود را کامل نکند.

در مرکز ما بیماران در منزل خودشان فیزیوتراپی را طی می کنند. همین مسئله یعنی فرد دیگر در محیط جمعی شلوغ قرار ندارد.

بر این اساس می تواند در حریم خصوصی مناسبی دوران مراقبتی را سپری کند. به این شکل فرد بدون محدودیت خاصی می تواند درمان را دنبال کند. و دیگر دچار استرس و نگرانی نشود.

فیزیوتراپی خصوصی در صادقیه

چرا باید مرکز توانبخشی ایرانیان را انتخاب کنیم؟

اما سوال نهایی همین است. پاسخ این سوال بسیار روشن است. شما باید از خدمات فیزیوتراپی مراکزی استفاده کنید. که از کادر متخصص و بهترین تجهیزات فیزیوتراپی استفاده می کنند.

به این شکل شما می توانید با اطمینان خاطر توانبخشی را انجام دهید.

البته باید به شما هشدار دهیم. که برخی از کلینیک های صادقیه برای کاهش هزینه های خود، از کادر بدون تخصص استفاده می کنند. همین مسئله موجب کاهش شدید کیفیت خدمات شده است.

این کادر به خوبی نمی توانند با شما همراه شوند. و برنامه تمرینی ارائه شده توسط این افراد اصلاً استاندارد نیست. و می تواند برای سلامتی شما مضر نیز باشد.

تجهیزات نقش مهمی در فیزیوتراپی دارند. تمام ابزار های مورد استفاده ما در منطقه صادقیه استاندارد هستند. به همین سبب کار با تجهیزات برای بیماران آسوده خواهد بود. و در حین استفاده از این ابزار ها، بیمار دچار مشکل نخواهد شد.

سوالات متداول

آیا فیزیوتراپی به صورت 24 ساعته در دسترس است؟

بله، اموری که در مرکز ما ارائه می شود. به صورت شبانه روزی در دسترس افراد حاضر در صادقیه است. تنها باید پیش از هر چیزی با پشتیبانان ما تماس بگیرید. تا اطلاعات کافی در این زمینه کسب کنید.

برنامه تمرینی باید تحت نظر فیزیوتراپیست اجرا شود؟

بله، تمام روند فیزیوتراپی باید تحت نظر یک فیزیوتراپیست متخصص باشد. که امکان دسترسی به این کادر در مجموعه ما امکان پذیر است. سپردن روند توانبخشی خود به افراد غیرمتخصص نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.

آیا سالمندان نیز می توانند از توانبخشی برای ماندن در منزل استفاده کنند؟

بله، در اصل این مجموعه خدمت رسانی ها می تواند. برای این اشخاص بسیار کاربردی باشد. زیرا سالمندان گروه سنی هستند. که باید تا حد امکان در منزل بمانند. و دوران درمان را در منزل خود سپری کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *