تماس با مرکز توانبخشی ایرانیان ، مشاوره فیزیوتراپی

فیزیوتراپی در منزل قیطریه

فیزیوتراپی در منزل قیطریه

فیزیوتراپی در منزل قیطریه امروزه یکی از بهترین شیوه های درمان در منزل می باشد. که توسط فیزیوتراپیست های ماهر مرکز توانبخشی ایرانیان ارائه می شود. فیزیوتراپی در منزل قیطریه جزو خدمات شبانه روزی می باشد. تمامی افراد با هر شرایطی می توانند از خدمات ما جهت توانبخشی در قیطریه استفاده کنند. تا بتوانند در زمان مناسب بهبود یابند.

در فیزیوتراپی در منزل قیطریه فیزیوتراپیست جهت درمان عارضه باید به خوبی بیمار را معاینه کند. و به خوبی شرایط جسمانی او را تحت نظر بگیرد. و در گذر زمان میزان تغییرات و بهبودی را بررسی کند. اینگونه فیزیوتراپیست می تواند برنامه توانبخشی را در گذر زمان تغییر داده. و برنامه فیزیوتراپی را نسبت به شرایط فعلی بیمار تنظیم کند.

کسانی که می خواهند جهت درمان صدمه دیدگی خود از فیزیوتراپی در قیطریه بهره مند شوند. می توانند نیاز خود به خدمات توانبخشی در قیطریه را با فیزیوتراپی در منزل قیطریه رفع کنند. استفاده از این خدمات جهت درمان ضروری می باشد. زیرا درمان در منزل مزایایی دارد که درمان در مراکز درمانی دارای این مزایا نیستند.

در صورتی که می خواهید اطلاعات بیشتری در رابطه با آموزش فیزیوتراپی در منزل قیطریه به دست آورید. حتماً در ادامه این مقاله با ما همراه باشید. و یک مطالعه ای بر این مطالب داشته باشید.

فیزیوتراپی در منزل منطقه قیطریه

انواع فیزیوتراپی در منزل قیطریه

همانطور که همگی ما به خوبی اطلاع داریم. فیزیوتراپی برای حفظ سلامت جسمانی و درمان صدمه دیدگی ها است. که باید تحت نظر کادری متخصص و مجرب انجام شود. تا بیمار بتواند به زودی سلامتی را بازیابی کند.

در خدمات توانبخشی در قیطریه که در منزل شخصی افراد انجام می شود. محدودیتی به صورت کلی وجود ندارد. و اگر هر عضوی از بدن افراد دچار صدمه شده باشد. می توانند با فیزیوتراپی در منزل قیطریه آن مشکل را برطرف سازند.

بیشتر کسانی که جهت توانبخشی در قیطریه از خدمات مرکز توانبخشی ایرانیان استفاده می کنند. دچار عارضه در اندام هایی از قبیل گردن، لگن، دست، زانو، شانه و غیره می باشند. که پس از گذراندن مراحل فیزیوتراپی، سلامت خود را به دست می آورند.

[irp posts=”9745″ name=”فیزیوتراپی در منزل اکباتان”]

تجهیزات فیزیوتراپی در قیطریه

در قسمت بالایی به محدود نبودن فیزیوتراپی در منزل قیطریه اشاره کردیم. دلیل اصلی عدم محدودیت خدمات ما، داشتن تجهیزات لازم می باشد.

در مرکز توانبخشی ایرانیان انواع مختلفی از تجهیزات فیزیوتراپی وجود دارند. که در نوع خود بهترین هستند. و با توجه به وضعیت جسمانی فرد مورد استفاده قرار می گیرند.

تشخیص استفاده از کدام تجهیزات و نحوه کار با آن به عهده فیزیوتراپیست می باشد. فیزیوتراپی که امور توانبخشی در قیطریه را انجام می دهد. باید توانایی کار با ابزار ها را داشته باشد. تا بتواند یک توانبخشی مؤثر را رقم بزند.

البته که برخی از مراکز فیزیوتراپی مدعی هستند. که برای فیزیوتراپی در منزل قیطریه نیازی به تجهیزات پیچیده نیست. می توان روند توانبخشی را تنها با وسایل درون منزل افراد انجام داد!

تمامی این مطالب و محتوا هایی که در فضای مجازی وجود دارند. غلط و بدون اساس علمی می باشند. زیرا خدمات فیزیوتراپی در قیطریه باید با تجهیزات مخصوص فیزیوتراپی انجام شوند. آن هم تجهیزاتی که استاندارد و سالم باشند.

البته در برخی از مواقع فیزیوتراپیست می تواند با لوازمی که در منزل شخص هستند. توصیه هایی را ارائه بدهد. یا از این وسایل در برنامه تمرینی شخص استفاده کند. اما با این حال این وسایل نمی توانند جایگزین تجهیزات فیزیوتراپی در منزل قیطریه شوند.

توانبخشی در قیطریه

توانبخشی در قیطریه

روند فیزیوتراپی نیازمند وقت گذراندن زیاد فیزیوتراپیست با بیمار دارد. به همین سبب اگر یک خانم نتواند با فیزیوتراپیست آقا به خوبی ارتباط برقرار کند. و احساس راحتی نداشته باشد. نمی تواند به خوبی دوران فیزیوتراپی در قیطریه را سپری کند.

به همین سبب در مرکز ما کادر آقا و خانم حضور دارند. و آماده خدمت رسانی به مردم قیطریه می باشند. اینگونه اگر خانمی بخواهد از خدمات فیزیوتراپی در منزل استفاده کند. می تواند درخواست فیزیوتراپیست خانم بدهد. تا اینگونه احساس راحتی بیشتری داشته باشد. و بتواند به خوبی بر امور توانبخشی خود تمرکز کند.

[irp posts=”9738″ name=”فیزیوتراپی در منزل تجریش”]

مزایای فیزیوتراپی در منزل قیطریه

تعداد مشتریان کلینیک ما به مرور زمان در حال افزایش بوده است. به گونه ای که افراد حاضر در قیطریه ترجیح می دهند. به جای مراجعه به کلینیک های دیگر، از خدمات فیزیوتراپی مرکز توانبخشی ایرانیان استفاده کنند.

در این قسمت به برخی از اصلی ترین و اساسی ترین مزایای توانبخشی در منزل اشاره کرده ایم. تا شما بتوانید با این خدمات بیشتر آشنا شوید.

  • مقرون به صرفه بودن

دقیقاً به همین شکل است که خواندید. زمانی که شما قصد دارید جهت فیزیوتراپی از منزل خارج شوید. باید هزینه زیادی را صرف جا به جایی کنید. یک بار در مسیر رفت، و یک بار در مسیر برگشت.

اما با خدماتی که در منزل ارائه می شوند. دیگر لزومی نخواهد بود. که از منزل خود خارج شوید. و هزینه جا به جایی و ایستادن در ترافیک قیطریه را بدهید.

همچنین به دلیل کیفیت مطلوبی که در روند درمان آن را تجربه می کنید. درمان سریع تر انجام می شود. و شما می توانید در بازه زمانی کمتری سلامتی خود را دست آورید. و این یعنی تعداد جلسات کمتر و در نهایت هزینه کمتر.

فیزیوتراپی در قیطریه

  • صرفه جویی در زمان

وقت طلاست. هزاران بار این جمله را شنیده اید. و اگر شخصی هستید که برای زمان خود ارزش قائل هستید. ترجیح خواهید داد که از خدمات فیزیوتراپی در منزل قیطریه استفاده کنید.

چون برای رفتن به کلینیک ها شما باید ساعت ها در ترافیک قیطریه گرفتار باشید. البته که نمی توان منکر صف موجود در کلینیک ها شد. صف هایی که افراد باید ساعت ها در آنها منتظر رسیدن نوبتشان باشند.

  • بهبودی در بازه زمانی کمتر

به دلیل اثرگذاری بیشتر فیزیوتراپی در منزل قیطریه، تعداد جلسات مورد نیاز جهت توانبخشی کاهش پیدا می کنند. زیرا در زمانی که شما در حال گذراندن دوران فیزیوتراپی در منزل خود هستید. تجهیزات و فیزیوتراپ در اختیار شخص شما هستند.

این مسئله را شما هرگز در کلینیک ها مشاهده نخواهید کرد. زیرا در این مراکز همواره کسانی که در صف هستند. و فیزیوتراپیست تلاش می کند که توانبخشی شما را هر چه زودتر به پایان برساند. تا بتواند فرد بعدی را تحت درمان قرار دهد.

به همین سبب هر جلسه ای که جهت فیزیوتراپی در قیطریه در چنین مراکزی می روید. اثرگذاری کمتری خواهند داشت. پس نمی توانید انتظار داشته باشید به سرعت توان خود را به دست می آورید.

[irp posts=”9721″ name=”فیزیوتراپی در منزل پردیس”]
  • دور بودن از کرونا

عاملی که همگی ما از آن می ترسیم. و هراس آن را داریم که در حین اینکه دچار عارضه جسمانی هستیم. و نیاز به توانبخشی در قیطریه داریم. نکند در اثر رفتن به مراکز فیزیوتراپی، به این ویروس دچار شویم.

در خدماتی که در منزل ارائه می شوند. این ویروس حضور حداقلی دارد. زیرا هنگامی که فرد در منزل خود اصول بهداشتی را رعایت می کند. و در منزل او بیماران مختلفی برخلاف کلینیک ها رفت و آمد نمی کنند.

به همین موجب کسانی که از خدمات فیزیوتراپی در منزل قیطریه جهت توانبخشی استفاده می کنند. نگران این مسئله نخواهند بود. و با آرامش خاطر از توانبخشی در قیطریه بهره کافی را خواهند برد.

  • ریکاوری پس از فیزیوتراپی

از آنجایی که فیزیوتراپی به دلیل فعالیت جسمانی زیاد، خسته کننده می باشد. بیمار باید پس از توانبخشی در منزل به خوبی استراحت کند. تا بتواند به عضلات خود استراحت بدهد. زیرا عضلات پس از فشار زیاد نیاز به استراحت جهت ریکاوری دارند. در غیر این صورت ممکن است فیزیوتراپی مؤثر نباشد.

فیزیوتراپی در منزل قیطریه موجب استراحت بیشتر بیمار می شود. و وی می تواند که زمان کافی را صرف استراحت کند. چون بیمار برای فیزیوتراپی در قیطریه از منزل خود خارج نشده است. و پس از فیزیوتراپی در همان محل زندگی خود استراحت می کند.

فیزیوتراپی منطقه قیطریه

سوالات متداول

هزینه فیزیوتراپی در منزل قیطریه به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت فیزیوتراپی در منزل توسط مرکز توانبخشی ایرانیان به صورت کلی به فاکتور هایی مانند مسافت رفت و آمد کادر، ساعت ارائه خدمات، تجهیزات مورد استفاده و غیره بستگی دارد.

من چگونه می توانم از قیمت فیزیوتراپی در قیطریه اطلاع پیدا کنم؟

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت ها با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. و پس از در میان گذاشتن شرایط خود، لیست دقیقی از قیمت خدمات فیزیوتراپی در منزل به دست آورید.

آیا فیزیوتراپی در قیطریه توسط کادر تحصیل کرده انجام می شود؟

بله، با افتخار کادر حاضر در مرکز توانبخشی ایرانیان تحصیل کرده هستند. و آشنایی کاملی با روش های فیزیوتراپی و توانبخشی دارند. همچنین کادر ما تجربه بالایی در زمینه توانبخشی دارند. و سال ها است که امور فیزیوتراپی در منزل را انجام می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *