تماس با مرکز توانبخشی ایرانیان ، مشاوره فیزیوتراپی

فیزیوتراپی در منزل مرزداران + بیمه تکمیلی + ارسال فوری فیزیوتراپیست + قیمت مناسب

فیزیوتراپی در منزل مرزداران

فیزیوتراپی در منزل مرزداران خدمتی است تخصصی که تحت نظر فیزیوتراپ های متخصص مرکز توانبخشی ایرانیان ارائه می شود. این شیوه درمانی در این مرکز تحت نظر بهترین فیزیوتراپ های تهران و ایران ارائه می شود. تمام کسانی که در این مجموعه حضور دارند در بهترین دانشگاه های کشور تحصیلات خود را تکمیل کرده اند.

تحصیلات کادر درمانی مرکز توانبخشی ایرانیان در رشته فیزیوتراپی است به همین علت شما به بهترین شکل خدمات توانبخشی در منزل مرزداران را تجربه خواهید کرد. دیگر لازم نخواهد بود که برای فیزیوتراپی در مرزداران از منزل خارج شوید و به خیابان ها بروید.

با خدمات تخصصی فیزیوتراپی مرزداران در منزل این امکان را خواهید داشت که در منزلتان دوران مراقبتی و درمانی را سپری کنید.

تعداد زیادی از کسانی که در منطقه مرزداران زندگی می کنند دیگر به کلینیک های پر از جمعیت مراجعه نمی کنند. در ازای آن یک تماس ساده با سامانه پشتیبانی مرکز توانبخشی ایرانیان می گیرند و فیزیوتراپ را به منزل خود می برند.

در طی این تماس یک کارشناس متخصص پاسخگو سوالات شما خواهد بود و شما را به بهترین شکل راهنمایی خواهد کرد. در طی این تماس شما اطلاعات بیشتری نسبت به محتوای ارائه شده در این مطلب به دست خواهید آورد و نسبت به شرایطتان آگاهی پیدا خواهید کرد.

فیزیوتراپی شبانه روزی در منزل مرزداران

یکی از افتخارات مرکز توانبخشی ایرانیان این است که خدمات خود را بدون محدودیت زمانی به مردم مرزداران ارائه می کند. کسانی که در منطقه مرزداران زندگی می کنند بدون نگرانی از بابت زمان و وقت از این خدمات و شیوه درمانی استفاده می کنند.

این که همه مردمانی که در مرزداران حاضر هستند بتوانند از توانبخشی در منزل مرزداران در طول 24 ساعت شبانه روز بهره مند شوند یک دستاورد است.

فیزیوتراپی در مرزداران

بسیاری از مراکز فیزیوتراپی مرزداران دارای محدودیت های زمانی جهت ارائه خدمات هستند و بیشتر در ساعات ادارای فعالیت می کنند.

  • فیزیوتراپی در منزل به صورت شبانه روزی و بدون محدودیت زمان در دسترس همگان قرار دارد. جهت ایجاد هماهنگی ها و رزرو این خدمات در ساعات مدنظر باید با سامانه پشتیبانی تماس گرفته شود.

با این خدماتی که مرکز ایرانیان برای افراد حاضر در مرزداران در نظر گرفته است دیگر کسی برای فیزیوتراپی دچار محدودیت وقت نخواهد شد. افراد جامعه در طول روز سر کار هستند و اصولاً نمی توانند برای توانبخشی در مرزداران به کلینیک ها مراجعه کنند چون در آن زمان سر کار هستند.

برای همین باید این افراد فیزیوتراپی را در ساعات خارج از کار خود تجربه کنند که این امر با خدمات فیزیوتراپی در منزل مرزداران محقق می شود.

نکته مهمی که باید به آن اشاره شود این است که کیفیت فیزیوتراپی در شب با روز هیچ تفاوتی ندارد. برخی از افراد تصور می کنند که در شب از کادر حرفه ای و متخصص استفاده نمی شود اما این حقیقت ندارد.

در مرکز توانبخشی ایرانیان تمام کادری که در مرزداران فعالیت می کنند در تمام طول شبانه روز یکسان هستند.

یعنی تفاوتی میان این کادر از نظر تخصص و تحصیلات نسبت به ساعت خدمت رسانی وجود ندارد و تمام این اعضای کلینیک ایرانیان در بهترین دانشگاه های کشور تحصیل کرده اند.

مزایای فیزیوتراپی در منزل مرزداران

در این که فیزیوتراپی در منزل فواید بیشتری نسبت به شیوه قدیمی خود دارد شکی نیست. به هر حال ممکن است که شما تمام این مزایا را نشناسید یا حتی به صورت کامل با آن آشنا نباشید.

به همین سبب در تمام این بخش همراه ما باشید تا با ویژگی های فیزیوتراپی ایرانیان در منزل مرزداران آشنایی بیشتر پیدا کنید.

  • حفظ حریم خصوصی

بدون شک شما به کلینیک های درمانی مراجعه کرده اید و به درستی دیده اید که در این مراکز تعداد زیادی از افراد حاضر هستند. این افراد نیز مانند شما برای دریافت خدمات فیزیوتراپی در مرزداران مراجعه کرده اند.

فیزیوتراپیست خانم در منزل مرزداران

همین مسئله موجب شده است که کلینیک ها شلوغ شوند و جمعیت زیادی از افراد در آن جا حاضر باشند. در طی این امر افراد نمی توانند حریم خصوصی کافی داشته باشند و این مسئله برای خیلی از اشخاص مهم و ضروری است.

حتی در بعضی از مواقع مشاهده شده است که بیماران در نتیجه عدم حفظ حریم خصوصی دچار استرس و نگرانی می شوند. به دنبال این استرس و عدم آرامش ذهنی فرد نمی تواند به خوبی دوران مراقبتی و توانبخشی را به صورت کامل طی کنند.

مرکز توانبخشی ایرانیان با خدمات فیزیوتراپی در منزل مرزداران موجب شده است کسانی که برایشان حریم خصوصی مهم است به این هدف برسند. شاید برخی برایشان مهم نباشد ولی تعداد زیادی از بیماران از حضور در مراکز شلوغ دچار استرس می شوند.

این افراد باید فیزیوتراپی را درون منزل تجربه کنند زیرا در این مواقع تنها یک فیزیوتراپ در آن محل حضور دارد. به همین علت فرد می تواند آرامش ذهنی بیشتری داشته باشند و با خیالی آسوده دوران درمان را سپری کند.

  • تجهیزات با کیفیت و استاندارد در فیزیوتراپی

عوامل زیادی در کیفیت فیزیوتراپی اثر گذار هستند و باید مورد توجه فیزیوتراپیست ها قرار بگیرند. یکی از این عوامل که اهمیت ویژه ای دارد مربوط به تجهیزات و ابزار های مورد استفاده است.

برخی از مراکزی که فیزیوتراپی در مرزداران را ارائه می کنند از تجهیزات غیر استاندارد استفاده می کنند. این مراکز به این مورد توجه نمی کنند که اگر تجهیزات غیر اصولی باشند فرد نمی تواند سلامت خود را به صورت کامل بازیابی کند.

علت این است که ابزار ها نقش به سزایی در روند فیزیوتراپی دارند و در اکثر موارد و تمرینات این ابزار ها مورد استفاده قرار می گیرند.

مرکز توانبخشی ایرانیان تمام ابزار های خود را تحت نظر دارد یعنی کادر این مرکز همواره کیفیت تجهیزات را بررسی می کنند. پس از بررسی توسط متخصصین اگر تجهیزاتی از حالت استاندارد خارج شده باشد باید کنار گذاشته شود و فیزیوتراپی با آن صورت نگیرد.

مرکز توانبخشی ایرانیان اهمیت ویژه ای به این موضوع می دهد و به شما این اطمینان را می دهد که تمام تجهیزات استاندارد هستند. تمام این ابزار ها مورد تأیید کادر درمان متخصص قرار گرفته اند و بیشترین اثر مثبت را بر روند توانبخشی بیماران خواهند گذاشت.

توانبخشی در منزل مرزداران

توانبخشی در منزل مرزداران

تمام افراد جامعه در طول زندگی خود به توانبخشی نیاز پیدا خواهند کرد و باید این امر را به بهترین شکل تجربه کنند. برخی تصور می کنند توانبخشی نمی تواند تأثیری در درمان عارضه های مختلف داشته باشد.

این تفکر اشتباه است و بسیاری از عارضه های جسمانی با فیزیوتراپی قابل کنترل و درمان هستند. درست است که فیزیوتراپی در لحظه درمان را فراهم نخواهد کرد اما درمان به وسیله این شیوه از ثبات بالایی برخوردار است. به خصوص اگر شما روند فیزیوتراپی را تحت نظر فیزیوتراپیست متخصص مرزداران سپری کرده باشید.

  • در صورتی که پزشک معالج برایتان فیزیوتراپی تجویز کرد حتماً به آن عمل کنید و فراموش نکنید که توانبخشی جزئی از روند بازیابی سلامتی شما است که نباید ترک شود.

حال همین محدودیت های تفکری را در رابطه با فیزیوتراپی برای سالمندان در منزل مرزداران توضیح می دهیم. بعضی از افراد نیز تصور می کنند فیزیوتراپی و توانبخشی در منزل تنها مختص به افراد سالخورده است.

این افراد فکر می کنند تنها کسانی که جا به جایی برایشان دشوار است باید با این شیوه فیزیوتراپی دوران درمان را سپری کنند. در صورتی که این شیوه درمانی تمام افراد جامعه را در بر می گیرد و همه افراد از طرفداران آن هستند.

فرقی ندارد شخص پیر باشد یا جوان باشد ممکن است یک فرد برای صرفه جویی در زمان از این شیوه استفاده کند.حتی در بعضی از موارد افراد برای کیفیت بالای این شیوه از آن بهره می گیرند.

برای بهره مند شدن از این شیوه درمانی همین الان تلفن خود را بردارید و یک تماس با مرکز پشتیبانی بگیرید. در طی این تماس می توانید به صورت کامل به پرسش های خود در رابطه با این شیوه فیزیوتراپی مرزداران که در منزل صورت می گیرد پاسخ کاملی دهید.

سوالات متداول

فیزیوتراپی در مرزداران تنها در کلینیک ها ارائه می شود؟

خیر، افراد می توانند در صورت تمایل فیزیوتراپی را در منزل دریافت کنند. کلینیک ایرانیان خدمات تخصصی فیزیوتراپی در منزل مرزداران را به بهترین شکل ارائه می کنند.

آیا می توانیم فیزیوتراپی را در شب دریافت کنیم؟

بله، تمام خدماتی که در این مرکز ارائه می شوند در طول شبانه روز قابل دسترسی هستند. شیوه درمانی توانبخشی در مرزداران نیز جزو این موارد است که در منزل توسط این مرکز بدون محدودیت زمانی ارائه می شود.

تعرفه فیزیوتراپی در منزل مرزداران چه قدر است؟

تعیین هزینه فیزیوتراپی که در منزل ارائه می شود به همین سادگی نیست زیرا تعیین تعرفه باید نسبت به شرایط شما صورت بگیرد. برای اطلاع از هزینه ها و دریافت اطلاعات بروز حتماً با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *