تماس با مرکز توانبخشی ایرانیان ، مشاوره فیزیوتراپی

فیزیوتراپی در منزل تجریش

فیزیوتراپی در منزل تجریش

فیزیوتراپی در منزل تجریش یکی از اصولی ترین شیوه های درمانی می باشد. که هنگام بروز بسیاری از آسیب های جسمانی قابل استفاده است. زیرا بسیاری از افرادی که نیاز به فیزیوتراپی در تجریش توانایی لازم جهت خارج شدن از منزل را ندارند. و باید از خدمات فیزیوتراپی در منزل تجریش استفاده کنند.

هنوز شاهد بسیاری از افراد هستیم. که فکر می کنند فیزیوتراپی باید در کلینیک انجام شود. و در شرایطی که توانایی حرکت و جا به جایی ندارند. دیگر نمی توانند به خدمات فیزیوتراپی دسترسی داشته باشند.

البته که بسیاری از افراد توانایی حرکتی جهت مراجعه به کلینیک، جهت فیزیوتراپی محدوده تجریش را دارند. اما از آنجایی که برای سلامتی خود اهمیت قائل هستند. از حضور فیزیوتراپ در تجریش در منزلشان بهره مند می شوند.

زیرا خدمات فیزیوتراپی در منزل تجریش که تحت نظر فیزیوتراپیست ماهر انجام می شود. از کیفیت مطلوب تری نسبت به فیزیوتراپی در میدان تجریش به صورت حضوری دارد. همین امر موجب شده است که تعداد متقاضیان خدمات فیزیوتراپی در تجریش جهت انجام فیزیوتراپی در منزل افزایش یابد.

برخی از افراد تصور می کنند که خدمات فیزیوتراپی در منزل تجریش محدود می باشد. و فیزیوتراپیست نمی تواند تجهیزات کافی را با خود به منزل بیاورد. یا فیزیوتراپیست حاضر در منزل از علم کافی برخوردار نمی باشند. و حتماً باید برای دسترسی به فیزیوتراپ در تجریش، باید به مراکز درمانی مراجعه کنند.

فیزیوتراپی در تجریش

در صورتی که تنها با یک تماس ساده می توانند نیاز خود به فیزیوتراپی محدوده تجریش را رفع کنند. و روند فیزیوتراپی تجویز شده را در منزل خود سپری کنند.

فیزیوتراپیست های مرکز توانبخشی ایرانیان از مهارت های بالایی جهت درمان آسیب دیدگی ها برخوردار می باشند. کادر فیزیوتراپ در تجریش باید تجربه کافی داشته باشند. هنگام جذب کادر درمانی در مرکز توانبخشی ایرانیان جهت فیزیوتراپی در منزل تجریش، داشتن تحصیلات دانشگاهی الزامی است.

همچنین خدمات پشتیبانی کلینیک ما به صورت شبانه روزی می باشد. و بیماران می توانند در صورت وجود هرگونه سوال و مشکل با کارشناسان تماس بگیرند. تا از توصیه های کافی پس از فیزیوتراپی محدوده تجریش بهره مند شوند.

[irp posts=”9721″ name=”فیزیوتراپی در منزل پردیس”]

تجهیزات ضروری جهت فیزیوتراپی در منزل تجریش

امور توانبخشی شامل روش های مختلفی می باشند. که باید با تشخیص فرد حاضر به عنوان فیزیوتراپ در تجریش تجویز شود. هر یک از این شیوه ها نیاز به ابزار مخصوص خود دارند.

فیزیوتراپیست هنگام حضور در منزل با خود تجهیزات لازم را حمل می کند. و به محض مستقر شدن در محل زندگی بیمار، با استفاده از تجهیزات روند توانبخشی در منزل را آغاز می کند.

زیرا بسیاری از این تجهیزات در منزل افراد یافت نمی شود. و فیزیوتراپیست باید جهت توانبخشی از ابزار های ویژه ای استفاده کند. تا بتواند اثرگذاری درمان را به میزان زیادی افزایش دهد.

علاوه بر وجود تجهیزات استاندارد، آشنایی با نحوه عملکرد این تجهیزات نیز ضروری است. اگر فیزیوتراپیست آشنایی با ابزار نداشته باشد. نمی تواند از آنها جهت فیزیوتراپی در منزل تجریش استفاده کند.

فیزیوتراپیست های ما با خود تجهیزات استاندارد و سالم را همراه دارند. و آشنایی کافی با این تجهیزات را دارند. اینگونه بیمار در زمان کمتری بهبودی را به دست می آورد.

فواید فیزیوتراپی در تجریش در منزل

امور توابخشی در منزل مزایای فراوانی دارد. که بسته به شرایط بیمار در سطوح مختلفی قرار دارند. در این بخش تلاش کرده ایم که برخی از این فواید را توضیح دهیم.

 • به صرفه بودن

درمانی که در منزل رخ می دهد. اثرگذاری بیشتری دارد و موجب بهبودی زودتر می شود. به این شکل دیگر فرد نیازی به سپری کردن جلسات بیشتر ندارد. و تعداد جلسات کمتری سلامتی خود را به دست خواهد آورد.

به جز این مطلب، رفتن به کلینیک ها نیاز به جا به جایی دارد. که خود این جا به جایی شامل هزینه می شود. حال فرض کنید یک بیمار جهت فیزیوتراپی محدوده تجریش باید چندین بار در ماه به مراکز درمانی برود. اما با فیزیوتراپی در منزل تجریش دیگر هزینه رفت و آمد پرداخت نخواهید کرد.

[irp posts=”9728″ name=”فیزیوتراپی در منزل پیروزی”]
 • بهبودی در بازه زمانی کوتاه

همانطور که گفتیم، درمان در منزل موجب بهبودی سریع می شود. دلیل این امر هم کاملاً روشن است. فیزیوتراپیستی که در منزل حاضر شده است. به صورت کامل تلاش می کند که علائم بیمار کاهش پیدا کند.

همچنین زمانی که صرف توانبخشی صرف می شود بیشتر از زمانی که در کلینیک ها صرف می شود، خواهد بود. زیرا فیزیوتراپی به صورت خصوصی انجام می شود.

فیزیوتراپی در منزل محدوده تجریش

 • درمان شخصی

بدون شک متوجه حضور تعداد زیادی از بیماران در مراکز فیزیوتراپی شده اید. این در شرایطی است که تعداد فیزیوتراپیست در این مراکز محدود می باشد. همین تعداد کم فیزیوتراپ باید به تعداد زیادی بیمار رسیدگی کنند. که خود موجب کاهش تمرکز و اثرگذاری درمان می شود.

زمانی که فرد تحت درمان فیزیوتراپی در منزل تجریش قرار دارد. به فیزیوتراپ در تجریش به صورت خصوصی دسترسی دارد. اینگونه فیزیوتراپ تمام توجه خود را معطوف بیمار می کند.

 • مدیریت زمان

زمان یکی از با ارزش ترین نعمت های زندگی ما می باشد. بیماران به دلیل مشکلاتی که برایشان به وجود آمده است. زمان زیادی را از دست می دهند. حال این افراد اگر بخواهند جهت فیزیوتراپی در میدان تجریش به مراکز درمانی بروند. باید زمان زیادی را صرف ایستادن در صف و آماده شدن صرف کنند.

اما با فیزیوتراپی در منزل تجریش فرد در منزل خودش روند توانبخشی را تجربه می کند. و زمان بیشتری را جهت رسیدگی به امور شخصی خود خواهد داشت. از هدر رفتن زمان جلوگیری می کند.

[irp posts=”9712″ name=”فیزیوتراپی در منزل در پاسداران”]
 • استراحت پس از فیزیوتراپی

فیزیوتراپی می تواند بیمار را به اندازه کافی خسته کند. پس از فیزیوتراپی در میدان تجریش، فرد باید استراحت کند تا بتواند یک توانبخشی مؤثر را پشت سر بگذارد.

حال ببینید یک بیمار که از کلینیک خارج می شود. باید در معرض آلودگی هوا، ترافیک و آلودگی صوتی قرار بگیرد. اینگونه خستگی بیمار بیشتر می شود. و در نهایت روند توانبخشی موجب بهبودی به اندازه کافی نمی شود.

اما فیزیوتراپی در منزل تجریش سبب می شود. که فرد از منزل خارج نشود. و در محیطی آرام و شخصی روند بهبودی را به دست آورد. زیرا افراد در منزل خود احساس آسایش بیشتری دارند.

فیزیوتراپی در میدان تجریش

 • آسودگی کودکان

حضور کودکان در مراکز درمانی موجب ترس و استرس در آنها می شود. برای همین به والدین گرامی پیشنهاد می شود. که اگر کودکشان به فیزیوتراپی محدوده تجریش نیاز دارد. از خدمات فیزیوتراپی در منزل تجریش استفاده کنند.

زیرا کودک زمانی که روند درمان خود را در منزل سپری می کند. استرس و اضطراب کمتری را تجربه خواهد کرد. اینگونه کودک با فیزیوتراپ همکاری بیشتری خواهد داشت.

 • در امان بودن از ویروس کرونا

با توجه به شرایط موجود در جهان به دلیل اینکه ویروس کرونا در سطوح جامعه حضور دارد. حاضر شدن در مراکز درمانی می تواند موجب به خطر افتادن سلامتی شود.

در برخی از مراکز درمانی اهمیت کافی به رعایت موازین بهداشتی داده نمی شود. به این شکل ویروس کرونا در محیط این مراکز باقی می ماند. و در صورتی که یک فرد سالم به این دسته از مکان ها جهت فیزیوتراپی در تجریش مراجعه کند. ممکن است به کرونا مبتلا شود. و سلامتی خود را بیشتر از دست بدهد.

زیرا مبتلا شدن به کرونا جدای از اینکه روند توانبخشی را به تأخیر می اندازد. بلکه می تواند سبب آسیب دیدگی بیشتر نیز بشود.

[irp posts=”9705″ name=”فیزیوتراپی بیمار سرطانی در منزل”]

فیزیوتراپ در تجریش چه کار می کند؟

فیزیوتراپ حاضر شده در منزل جهت فیزیوتراپی، یک سری از کار ها را انجام می دهد. که سبب درمان بهتر می شود. در این بخش به برخی از این امور اشاره خواهیم کرد.

 • هنگامی که فیزیوتراپیست تمریناتی را ارائه می کند. به انجام تمرینات توسط شما نظارت می کند. تا در صورت اشتباه آن را اصلاح کند.
 • فیزیوتراپیست برنامه خصوصی ارائه می دهد. این برنامه مختص به شما با در نظر گرفتن شرایط و موقعیت ارائه می شود.
 • زمان حضور فیزیوتراپ در تجریش در منزلتان توسط خود شما قابل تنظیم می باشد. همچنین فیزیوتراپیست می تواند برنامه زمانی مناسب جهت فیزیوتراپی را ارائه دهد.
 • فیزیوتراپیستی که جهت فیزیوتراپی در میدان تجریش مراجعه می کند. محیط زندگی شما را کامل آنالیز می کند. تا بتواند با توجه به شرایط موجود در منزل، اصلاحات و تغییرات لازم را ایجاد کند. اینگونه فرد امور روزمره خود را بدون عارضه می تواند انجام دهد.
 • استفاده از تمامی ابزار ها هنگام فیزیوتراپی در منزل تجریش، موجب بهبودی کامل می شود. زیرا فیزیوتراپیست در صورت تشخیص، از تمامی ابزار ها استفاده می کند. تا بتواند بیشترین تأثیر را بر صدمه دیدگی بگذارد.

توانبخشی در منزل تجریش

چرا خدمات مرکز توانبخشی ایرانیان؟

کادر درمانی حاضر در مرکز توانبخشی ایرانیان از تحصیلات سطح بالا برخوردار می باشند. اینگونه فیزیوتراپی در منزل تجریش با رویکرد علمی انجام می شود. این افراد سابقه چند ساله در مراکز درمانی دارند. و در موقعیت ها و شرایط متفاوت قرار گرفته اند.

تمامی خدمات فیزیوتراپی در منزل مرکز توانبخشی ایرانیان به صورت شبانه روزی قابل دسترسی هستند. فقط کافی است که با تلفن خود یک تماس با شماره ۰۲۱۲۸۴۲۲۹۶۹ برقرار کنید. و در کمترین زمان شاهد حضور فیزیوتراپ در تجریش در محل زندگیتان باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *