مرکز توانبخشی ایرانیان

فیزیوتراپی در منزل

مرکز توانبخشی ایرانیان با استفاده از کادری مجرب و متخصص در زمینه فیزیوتراپی ، توانبخشی ، کاردرمانی و پرستاری ، برنامه های توانبخشی و فیزیوتراپی کارآمدی را به بیماران ارائه می دهد.

بیمارن و عزیزان استفاده کننده از خدمات مرکز توانبخشی ایرانیان می توانند با پیگیری و درمان مداوم و بدون وقفه توانایی از دست رفته خود را بازیابند و به سطح عملکرد و فعالیت سابق خود بازگردند.

مرکز توانبخشی ایرانیان

۰۹۱۲۰۱۷۸۵۶۸ – ۰۲۱۲۸۴۲۲۹۶۹

درمان در منزل ، مرکز توانبخشی ایرانیان

قبل از هر کاری توجه به بیمارن را سرلوحه کار خود قرار داده ایم و بدون شک با استفاده از خدمات مرکز توانبخشی ایرانیان در کانون توجه قرار می گیرید چرا که بیش از هر چیزی برای نظر بیمار ارزش قائل هستیم و هدفی جز بهبود وضعیت بیمار نداریم.

اعتقاد و باور ما بر این است که تخصیص وقت مناسب و کافی برای بیمار بهترین روش خدمتگذاری به بیمار می باشد ؛ در درجه اول بیمار باید به این آرامش خاطر دست یابد که زمان کافی برای او صرف شده و درمان و مراقب کافی از او به عمل آمده است.

مرکز توانبخشی ایرانیان ارائه دهنده خدمات فیزیوتراپی در منزل و توانبخشی در منزل با اعزام فیزیوتراپیست و پرستار های ماهر به منزل بیمار به صورت شبانه روزی درنظر دارد تا آرامش و آسایش را برای بیماران و همراهان وی فراهم آورند. دیگر به جای مراجعه حضوری به کلینیک ها و مراکز فیزیوتراپی و توانبخشی می توانید بدون خروج از منزل از خدمات فیزیوتراپی در منزل و توانبخشی در منزل خود بهره ببرید.

پرسنل و فیزیوتراپیست های مرکز توانبخشی ایرانیان در کمترین زمان ممکن بر بالین بیمار حاضر می شوند و در منزل بیمار درمان را انجام می دهند.

 

فیزیوتراپی در منزل

خدمات درمان در منزل نظیر فیزیوتراپی در منزل ، توانبخشی در منزل ، پرستاری در منزل ، ویزیت در منزل و … جایگزین بسیار مناسبی برای درمان در بیمارستان ها و کلینک ها می باشد. مرکز توانبخشی ایرانیان با انجام خدمات فیزیوتراپی ، توانبخشی ، کاردرمانی در منزل ، پرستاری و ویزیت در منزل بیماراین امکان را به بیماران می دهد که در منزل خود به صورت راحت تر و با هزینه ای کمتر بهبود یابند.

نکته مهم تر آنکه مرکز توانبخشی ایرانیان به خانواده بیمار آموزش می دهد تا نقش بسیار فعال تری در منزل جهت درمان بیمار ایفا کنند.

جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

۰۹۱۲۰۱۷۸۵۶۸ – ۰۲۱۲۸۴۲۲۹۶۹

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *