فیزیوتراپی ساعد

فیزیوتراپی ساعد

فیزیوتراپی ساعد و فیزیوتراپی شکستگی ساعد :  در این مطلب به بیان توضیحاتی در مورد فیزیوتراپی شکستگی ساعد و فیزیوتراپی ساعد می پردازیم. فیزیوتراپی ساعد.

گیر کردن استخوان ها در مفصل موجب کاهش شدید در دامنه حرکتی آن ها شده و در غالب موارد نیاز به عمل جراحی دارند مگر در مواقعی که شدت شکستگی و خرد شدگی به حدی زیاد باشد که عمل جراحی نتواند آن ها را جا اندازی کرده و یک مفصل هموار را بدست بدهد.فیزیوتراپی ساعد.

شکستگی سر استخوان رادیوس در صورتی که جا به جایی زیادی نداشته باشد ممکن است بدون توسل به عمل جراحی درمان شود ولی در جا به جایی های زیاد عمل جراحی ضروری است .

یکی از مشکل هایی که یک شکستگی می تواند برای آینده فرد ایجاد کند محدودیت حرکتی است . یک فیزیوتراپی خوب با بهره گیری از حرکت های نرمشی مناسب می تواند تا حدودی در به دست آوردن دامنه حرکتی مناسب در مفصل کمک کند . مشکل های احتمالی دیگری هم وجود دارند . بد جوش خوردن شکستگی ساعد و یا جوش نخوردن قطعات شکسته شده در شکستگی ساعد می توانند موجب بروز آرتروز در مفصل شوند و این آرتروز می تواند مفصل را دردناک کند.

فیزیوتراپی ساعد در منزل و محل کار شما

۰۹۱۲۰۱۷۸۵۶۸ – ۰۲۱۸۷۷۶۱۶۷۶

فیزیوتراپی ساعد
فیزیوتراپی شکستگی ساعد

 

بنابراین همیشه باید اولین درمان بهترین درمان باشد . پزشک معالج سعی می کند دراولین کوشش برای درمان بیمار خود مناسب ترین اقدام ها را انجام دهد چون احتمال موفقیت در درمانهای بعدی کم تر می شود . در مواردی که درمان خرد شدگی سراستخوان های ساعد منتهی به نتیجه مناسبی نشود ممکن است بتوان درآینده با انجام اعمال جراحی بازسازی به حرکت بدون درد آرنج و ساعد کمک کرد .

 

مرکز توانبخشی ایرانیان آماده ارائه خدمات فیزیوتراپی ساعد و فیزیوتراپی شکستگی ساعد در منزل و محل کار شما می باشد ، جهت دریافت خدمات فیزیوتراپی ساعد در منزل با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۲۰۱۷۸۵۶۸ – ۰۲۱۸۷۷۶۱۶۷۶

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *