فیزیوتراپی در منزل غرب تهران

فیزیوتراپی در منزل غرب تهران

مرکز توانبخشی ایرانیان با فیزیوتراپیست های آقا و خانم مجرب فیزیوتراپی در منزل غرب تهران را برای بیماران ساکن در غرب تهران و بقیه مناطق تهران در منزل ارائه میدهد تا دیگر مجبور نباشید برای انجام فیزیوتراپی از منزل خارج شوید.

در صورتی که ساکن غرب تهران و سایر مناطق هستید و به خدمات فیزیوتراپی در منزل غرب تهران نیاز دارید توضیه می کنیم برای انجام خدمات فیزیوتراپی از منزل خارج نشوید.

بلکه کافی است از خدمات فیزیوتراپی در منزل محدوده غرب تهران که توسط ما ارائه می شود استفاده نمایید و دیگر برای رفتن به مراکز فیزیوتراپی سختی نکشید.

 ۰۹۱۲۰۱۷۸۵۶۸ – ۰۲۱۲۸۴۲۲۹۶۹

چرا فیزیوتراپی داخل منزل ؟

ممکن است با خود فکر کنید چرا بهتر است از خدمات فیزیوتراپی در محل و منزل استفاده کنیم و به مراکز فیزیوتراپی مراجعه نکنیم.

در پاسخ به این سوال باید بگوییم در درجه اول خروج برخی از بیماران از منزل به دلایل مختلف همچون سکته مغزی ، سن بالا ، جراحی سنگین ، شکستگی و … بسیار سخت و تا حدی غیر ممکن می باشد.

بهتر است به جای خارج کردن این بیماران از منزل ، فیزیوتراپیست های ما را به منزل خود ببرید تا با تجهیزات کامل و لازم ، فیزیوتراپی را برای بیمار شما انجام دهد.

 

فیزیوتراپی در منزل غرب تهران با تجهیزات کامل و مورد نیاز :

شاید بر این باور باشید که تجهیزاتی در کلینیک ها وجود دارد که در منزل وجود ندارد و این موضوع کار فیزیوتراپی در منزل را سخت می کند.

در فیزیوتراپی در خانه ، فیزیوتراپیست های ما هر وسیله و تجهیزاتی که مورد نیاز فیزیوتراپی باشد با خود به منزل شما می آورند تا فیزیوتراپی را انجام دهند.

فیزیوتراپی در منزل غرب تهران

حضور فیزیوتراپیست در منزل شما

هنگامی که فرد با یک مرکز فیزیوتراپی تماس حاصل می کند حضور فیزیوتراپیست در منزل و ارائه خدمات مختلف درمانی از قبیل: فیزیوتراپی، انجام کار درمانی یا گفتار درمانی، حرکات توانبخشی، ماساژ و … با توجه به نیازی که دارد در اختیار او قرار می گیرد.

چرا مرکز توانبخشی ایرانیان ؟

فیزیوتراپیست های مرکز توانبخشی ایرانیان خدمات فیزیوتراپی در منزل غرب تهران را توسط متخصصین حرفه ای و با تجربه ، تحت نظر و هماهنگ با پزشک بیمار ارائه می دهند.

همچنین متخصصین ما کلیه وسایل مورد نیاز این کار را با خود به همراه خواهند داشت تا فیزیوتراپی به صورت صحیح و حرفه ای انجام شود.

 

مرکز توانبخشی ایرانیان

 ۰۹۱۲۰۱۷۸۵۶۸ – ۰۲۱۲۸۴۲۲۹۶۹

4 thoughts on “فیزیوتراپی در منزل غرب تهران

 1. محمد مهدی :

  سلام
  وقت بخیر
  من از خدمات فیزیوتراپی شما استفاده کردم و از خدمات عالی شما واقعا راضی بودم
  فیزیوتراپیست های شما واقعا عالی هستن

 2. عبدالملکی :

  من ساکن غرب تهرانم و حدود ۲ ماه پیش از خدمات شما استفاده کردم و پس از ده جلسه فیزیوتراپی کاملا خوب شدم
  از خدمات خوبتون ممنونم
  اگر کسی به فیزیوتراپی در منزل نیاز داشته باشه حتما شما را معرفی می کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *