فیزیوتراپی در منزل شمال تهران

فیزیوتراپی در منزل شمال تهران

فیزیوتراپی در منزل شمال تهران توسط فیزیوتراپیست های با تجربه و حرفه ای مرکز توانبخشی ایرانیان برای بیماران ساکن شهر تهران و شمال تهران.

به منظور آرامش خاطر شما و بهبودی مطلوب بیمار ، مرکز توانبخشی ایرانیان خدمات فیزیوتراپی در منزل شمال تهران را توسط از فیزیوتراپیست های مجرب ارائه می دهد.

امروزه با وجود مشغله های فراوان ، ترافیک سنگین در شهر تهران و عدم توانایی بیمار در خروج از منزل به دلایلی همچون سن بالا ، شکستگی زیاد ، جراحی سنگین ، سکته مغزی و … خروج بیمار از منزل و مراجعه به مراکز فیزیوتراپی بسیار سخت می باشد.

۰۹۱۲۰۱۷۸۵۶۸ – ۰۲۱۲۸۴۲۲۹۶۹

فیزیوتراپی در منزل شمال تهران توسط فیزیوتراپیست های با تجربه :

فیزیوتراپی در منزل شمال تهران مناسب افراد ساکن در مناطق شمالی تهران می باشد که بیمار آن ها قادر به خروج از منزل نمی باشد.

در صورتی که به دلیل کمبود وقت ، ترافیک شهر تهران و یا دلایل قادر به مراجعه به مراکز فیزیوتراپی نیستید ،  با مرکز توانبخشی ایرانیان تماس بگیرید و از خدمات توانبخشی در منزل و فیزیوتراپی در منزل شمال تهران که توسط فیزیوتراپیست های با تجربه ارائه می شود استفاده نمایید.

۰۹۱۲۰۱۷۸۵۶۸ – ۰۲۱۲۸۴۲۲۹۶۹

فیزیوتراپی در منزل شمال تهران

فیزیوتراپی در منزل شمال تهران با تجهیزات کامل :

فیزیوتراپیست ها ما با تمامی تجهیزات و امکانات مورد نیاز فیزیوتراپی بر بالین بیمار شما حاضر می شوند و فیزیوتراپی را در منزل و محل کار شما انجام می دهند.

 

فیزیوتراپی توسط خانم و آقا :

مرکز توانبخشی ایرانیان جهت آسایش و راحتی بیماران گرامی ، خدمات فیزیوتراپی در منزل را توسط خانم و آقا ارائه می دهد.

اگر خانم هستید و با انجام فیزیوتراپی توسط آقا راحت نمی باشید می توایند در زمان تماس با ما ، اعلام نمایید تا فیزیوتراپیست خانم به منزل شما ارسال شود.

چرا مرکز توانبخشی ایرانیان :

خدمات فیزیوتراپی در منزل شمال تهران توسط مرکز توانبخشی ایرانیان با فیزیوتراپیست های حرفه ای و مجرب ، زیر نظر پزشک بیمار و هماهنگ با پزشک بیمار با هدف خدمات رسانی در منزل بیمار ارائه می شود.

 

فیزیوتراپی در منزل شمال تهران

 ۰۹۱۲۰۱۷۸۵۶۸ – ۰۲۱۲۸۴۲۲۹۶۹

 

 

2 thoughts on “فیزیوتراپی در منزل شمال تهران

  1. مهدی دهنوی :

    سلام ، خسته نباشید
    من ساکن شمال تهران هستم و به دلیل تصادف و شکستگی پا نمی تونم حضوری برم کلینیک که لازمه فیزیوتراپیست داخل منزل فیزیوتراپی را برام انجام بده ، تعرفه فیزیوتراپی در خانه چقدره ؟
    ممنون میشم قیمت را اعلام کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *