فیزیوتراپی درمنزل

فیزیوتراپی درمنزل

فیزیوتراپی درمنزل جایگزین فیزیوتراپی در کلینیک ها و بیمارستان ها می باشد. در بسیاری از مواقع ممکن است امکان جابجایی بیمار جهت مراجعه به کلینیک و مراکز فیزوتراپی وجود نداشته باشد که در این صورت می توانید از خدمات فیزیوتراپی درمنزل مرکز توانبخشی ایرانیان استفاده کنید.

فیزیوتراپی درمنزل کاملا جدید می باشد ، که به تازگی مورد استقبال بیماران و خانواده بیماران قرار گرفته است.

فیزیوتراپی درمنزل

جهت دریافت خدمات فیزیوتراپی در منزل و محل کار با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۲۰۱۷۸۵۶۸ – ۰۲۱۲۸۴۲۲۹۶۹

فیزیوتراپ با تمام وسایل و تجهیزات مورد نیاز به منزل بیمار اعزام می شود تا فیزیوتراپی درمنزل و محل کار شما انجام شود.

بیمارانی که دچار آسیب دیدگی شده اند و به دلیل بالا بودن سن قادر به خروج از منزل نیستند و به فیزیوتراپی نیاز دارند ، مرکز توانبخشی ایرانیان با خدمات فیزیوتراپی درمنزل و محل کار شما ، فیزیوتراپ را با کلیه وسایل و تجهیزات به منزل و محل کار شما اعزام می نماید.

برخی از بیماران به دلیل بیماری هایی نظیر سکته مغزی ، بیماری های مغز و اعصاب و بیماران ارتوپدیک و همینطور به دلیل سن بالا ، عوارض بیمارستانی با جراحی های سنگین ، قادر به خروج از منزل و مراجعه به مراکز فیزیوتراپی نیستند.

در این صورت بهترین گزینه برای این افراد استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل توسط مرکز توانبخشی ایرانیان می باشد.

در صورتی که مراجعه به کلینیک های فیزیوتراپی برای شما ممکن نیست ، می توانید به راحتی تنها با یک تماس تلفنی با مرکز توانبخشی ایرانیان از خدمات ما در زمینه فیزیوتراپی در منزل استفاده نمایید.

بجای خارج کردن بیمار خود از منزل که قابلیت حرکتی کامل هم ندارد اجازه دهید فیزیوتراپیست های مرکز توانبخشی ایرانیان با تجهیزات و وسایل کامل به منزل شما بیایند و فیزیوتراپی در منزل را برای شما انجام دهند.

خدمات فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی چیست

جهت استفاده از خدمات فیزیوتراپی در منزل مرکز توانبخشی ایرانیان می توانید بدون مراجعه به مراکز فیزیوتراپی از خدمات فیزیوتراپی ما در منزل و محل کار خود استفاده نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

۰۹۱۲۰۱۷۸۵۶۸ – ۰۲۱۲۸۴۲۲۹۶۹

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *